Skocz do zawartości

[f10] Audacious - Nie Działa


matlas

Rekomendowane odpowiedzi

xmms... staroć ;)

oldschool wychodzi z mody, nie estetyczne i trudne w opanowaniu konfiguracje, kilometrowe skróty klawiaturowe... sorry, ale czas emerytów konsolowy minął. Są ładne, klikane programy. Też przesiadłem się na Exaile. Bez urazy starszyzno ;)

 

Miałem na myśli bardziej xmms2 - chyba, że to niewielka różnica względem "jedynki". Exaile u mnie zawsze gorzej działało od Amaroka mimo, że siedzę na Gnome. Podobnie było z xmms względem (wtedy jeszcze) bmp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilometrowe skróty klawiaturowe

 

xmms dobrze współpracuje z xbindkeys, dzięki dobrze pomyślanym parametrom: --play-pause, --rev i --fwd, więc skróty klawiaturowe można łatwo przedefiniować, zwłaszcza na klawiaturach USB z dodatkami; osobiście to xmmsa rzadko oglądam, bo sobie siedzi na 9-ym pulpicie, a ja ładuję listy odtwarzania skrótami klawiaturowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat chodziło mi o emacs, tak tak wiem nie w temacie, przy okazji się wyżalałem ;) Jednak reprezentuje on starą szkołę ciężkich w obsłudze programów. Próbuję go ujarzmić, by zrozumieć o co chodzi tym którzy go chwalą. Nawet ściągnąłem sobie nowszą wersję żeby wyglądał ładnie (czemu w repo jest tylko stara wersja?), ale obsługa to balastowanie na granicy nerwów.

W xmms, audacious brakowało mi szybkiego wyszukiwania po tagach (no chyba że ja czegoś nie zauważyłem), a te wszystkie inne zajmują od razu cały ekran, to mnie tez wkurza. Winamp był pod tym względem najlepszy, zawsze szybko mogłem znaleźć piosenkę i zamknąć panel biblioteki. Dawno nie testowałem tych playerów, ale nie znalazłem takiego, który by mi odpowiadał na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmm, "j" szuka po aktualnie załadowanej liście, a ja chciałem po całej bibliotece i widzieć podział:artysta/album/tytuł, po czym załadować jakiś 1 album na czystą listę. Wygodnie to tego nie dało się robić.

A co do jakości, to wszystko w systemie na starcie ściszało mi dzwięk do 50%, tyle ze audacious gdzieś we wnętrzu i nie mogłem tego przestawić, a przynajmniej nie wiedziałem jak. Nie chcę bluzgac na tego playera, bo go używałem z przyjemnością przez rok, ale ma braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...