Skocz do zawartości

Jak Wywalić Swojego Maila Tak żeby [email protected] Spamu Mi Nie Przysyłała?


glasswalker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

A chodzi o to:

"glasswalker,

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję Open Source Day 2010, która odbędzie się 12 maja w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.

 

Wysłuchaj wykładów światowych liderów otwartego oprogramowania, m.in. Red Hat, JBoss, EnterpriseDB i Zimbra!

Dowiedz się więcej o trendach rozwojowych i wpływie Open Source na sytuację ekonomiczną firmy. W programie także wykłady poświęcone m.in. wirtualizacji, bazom danych oraz bezpieczeństwu z SELinuxem.

 

Każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na szkolenia certyfikacyjne Red Hat i JBoss.

 

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone technologiom Open Source zostało objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki i osobiście Pana Premiera Waldemara Pawlaka, który otworzy konferencję swoim wykładem.

 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Zapraszamy do rejestracji: www.opensourceday.pl"

 

Szczególnie że opcja "Wysyłaj mi informacje administratora

Włączenie tej opcji doda twój adres e-mail do listy e-mailingowej administratora. Będziesz otrzymywać od niego ważne informacje." od dłuższego czasu jest odhaczona.

 

Dodatkowo spodziewam się że dostane uzupełnienie tej informacji handlowej o to co powinna, według polskiego prawa, zawierać.

 

PS. Pozdrowienia dla Pani/Pana Moderatora który najprawdopodobniej usunie ten temat. (Inne osoby czytające też pozdrawiam ;) ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Będziesz otrzymywać od niego ważne informacje (...)
widocznie ta niebyła ważna :rolleyes:

Żeś się przyczepił, że raz do roku coś wyślą. Chcieli Cię zaprosić na kawę, a Ty ich prawem straszysz. Gdzie się tacy ludzie rodzą ? <_<

 

[edit]

Jak czytam takie posty to mi się przypomina napis na kubku od kawy: "Uwaga, napój w środku jest gorący" żeby gupi amerykanie się nie sądowali z producentem. Dzieli nas jeden sus od "Idiokracji" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pozdrowienia dla Pani/Pana Moderatora który najprawdopodobniej usunie ten temat. (Inne osoby czytające też pozdrawiam ;) ).
Tu mówi moderator :P (jeden z wielu). Również pozdrawiam.

 

Sądzę, ze najprostszym sposobem pozbycia się owego "spamu" jest mail do administratora (nie moderatora - moderatorzy nie mają takich uprawnień) o usunięcie konta :)

Sposób 2. dodaj ten adres do odspamiarki swojego klienta pocztowego.

 

Biorąc jednak pod uwagę, że firma, która wysłała Ci zaproszenie jest sponsorem tego forum i utrzymuje je w 100%, to chyba ten koszmarny wysiłek polegający na skasowaniu jednego maila rocznie nie pozbawi Cię sił. Sił zresztą - jak widać - Ci nie zabrakło, bo byłeś w stanie wypisać się na forum, co zajęło zapewne czas wystarczający na skasowanie zaproszeń przez najbliższe 10 lat ;)

 

Wybacz ostre słowa, ale takie posty zwykłem określać mianem pieniactwa.

 

Ponieważ jesteś jak widzę formalistą, to przeczytaj ponownie regulamin. Znajdziesz tam m.in.

1. Sprawy nieuregulowane niniejszym Regulaminem reguluje administrator lub moderator,

2. Zarejestrowanie się na Forum oznacza zgodę z postanowieniami Regulaminu,

Punkt 1. załatwia IMHO temat wysyłania nieuciążliwych powiadomień. Jeśli się z tym nie zgadzasz - zrób tak jak napisałem powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jednak pod uwagę, że firma, która wysłała Ci zaproszenie jest sponsorem tego forum i utrzymuje je w 100%, to chyba ten koszmarny wysiłek polegający na skasowaniu jednego maila rocznie nie pozbawi Cię sił. Sił zresztą - jak widać - Ci nie zabrakło, bo byłeś w stanie wypisać się na forum, co zajęło zapewne czas wystarczający na skasowanie zaproszeń przez najbliższe 10 lat ;)

 

Wybacz ostre słowa, ale takie posty zwykłem określać mianem pieniactwa.

 

Ponieważ jesteś jak widzę formalistą, to przeczytaj ponownie regulamin. Znajdziesz tam m.in. Punkt 1. załatwia IMHO temat wysyłania nieuciążliwych powiadomień. Jeśli się z tym nie zgadzasz - zrób tak jak napisałem powyżej.

 

Waldo - a gwarantuje to (usuniecie konta) że spamu od Fedory w przyszłości nie będę dostawał? Mój mail nadal w bazie może zostać, bo swoje podejście, WEDŁUG MNIE, ludzie odpowiedzialni za forum już zaprezentowali.

Według jakże magicznego polecenia ping okazuje się że serwer fedory jest w Polsce czyli TEORETYCZNIE obowiązuje je polskie prawo w tym ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Polecam Art 4 i 5 tej ustawy - każdy zainteresowany może sobie go przeczytać.

 

Poza tym dlaczego co rok l(ub częściej lub rz/żadziej) mam usuwać jakiś mail jak moge go po prostu nie dostawać?

A Waldo nazywać dane postępowanie ("pieniactwo") możesz jak chcesz (mam nadzieję że mi dajesz też takie samo prawo), tak samo jak dajesz mi prawo ponieść konsekwencje za swoje słowa tudzież czyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glasswalker a punktu pierwszego regulaminu nie łaska przeczytać, jak Ci to zacytował WalDo?

 

Zresztą jeżeli zaczynasz straszyć prawem to jaki masz w tym cel? Pokazać swoją pobieżną znajomość czy może nastraszyć moderatorów i administratorów?

 

Ludzie odpowiedzialni za forum przestrzegają ustalonego regulaminu, na który się świadomie godziłeś rejestrując tutaj swoje konto, a więc twoje pretensje są bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale generalnie to oso hosi ?

Z przerażeniem obserwuje lawinowo rosnącą ilośc prawników, lekarzy ( w tym spory procent Hausów ), mechaników i znawców aut, nie wspomnę o wysypie informatyków stawiaczy windowsów.

 

proponuję zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...