Skocz do zawartości

Satanistyczny System Linuks ?


pitcarn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kumpel podesłał mi link do demotywatorów ,w życiu bym nie pomyślał ,że jezuita może się wypowiadać na tematy inne niż "duchowe" ,a już te bzdury zawarte w democie całkiem mnie rozłożyły na łopatki ,zresztą sami zobaczcie.

 

Demotywator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Więc poza RPG, Fantastyką, Muzyką dochodzi jeszcze Linux, przez którego mogę być uważany za "Szatanistę"... Super, nie pokazujcie tego demota bo ludzie uwierzą i nie zrozumieją, że ten semotywator właśnie wyśmiewa to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te demot jest wzięty z jakiejś strony, gdzie faktycznie odpowiadają zakonnicy. Kiedyś na wykopie było, ale już dawno i muszę przyznać, że faktycznie odpowiadają bardzo dyplomatycznie, tzn. ani tak, ani nie i to za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wątek humorystyczny, można błysnąć tylko... brakiem wiedzy.

Słowo "demon" pierwotnie oznaczało istotę o nadludzkich możliwościach, zarówno dobrą jak i złą. W tym kontekście demony, są procesami o innych niż zwykły user możliwościach/uprawnieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie czasami bywają przykrzy. To tak jakby udowadniać, że Linux jest dziełem diabła do sumując liczbę znaków w kodzie źródłowym dowolnej dystrybucji i dzieląć przez odległość słońca od ziemi oraz mnożąc przez demoniczną liczbę x wyjdzie 667*

 

* - nowy lepszy szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi 665.99 - szatan z biedronki :P

 

To ci się udało. :)

 

A swoją drogą nie można znać się na wszystkim - nie wymagajcie od zakonników, że znają się na *niksach. Co poniektórzy daliby radę, ale ogólnie mają co innego do roboty, niż czytać many i odróżniać demony od userspace. Znam jednego braciszka (teraz księdza), który w komputerach siedzi od lat i pewnie mógłby mnie nie raz zawstydzić umiejętnościami - czyli możliwe, ale regułą nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to mało ma się do tematu.

jeżeli ktoś się wypowiada, to powinien (zakładam) zainteresować się tematem jaki krytykuje i nie rzucać bezpodstawnych słów. Jeżeli tak robi to świadczy tylko o jego niskiej inteligencji i daje dowód aby żądnych jego słów nie traktować poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Słowo "demon" pierwotnie oznaczało istotę o nadludzkich możliwościach, zarówno dobrą jak i złą. W tym kontekście demony, są procesami o innych niż zwykły user możliwościach/uprawnieniach.

O tego to nie wiedziałem (pierwsza część)

No faktycznie demony > userzy

 

gdy ojczulek zobaczy logo bsd to gotów jeszcze egzorcyzmy na serwerami robić albo co gorsza na stosach palić

Ja bym wolał otworzyć bramę Linux-Piekła i przyzwać armię pingwinów

Hmm była w wierze nordyckiej nazwa dla czegoś w rodzaju lodowego piekła, jak to znajdę to możemy tego używać hihihi

 

jeżeli ktoś się wypowiada, to powinien (zakładam) zainteresować się tematem jaki krytykuje i nie rzucać bezpodstawnych słów. Jeżeli tak robi to świadczy tylko o jego niskiej inteligencji i daje dowód aby żądnych jego słów nie traktować poważnie.

Pozwolę sobie potwierdzić te słowa łamanym angielskim autorstwa kolegi:

"Egzakli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...