Skocz do zawartości

Reputacja


Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zajrzałem dzisiaj w profil by sygnaturkę zaktualizować i co widzę? Ujemną reputację i żadnego przycisku by sprawdzić "za co"

Dlategoż prosiłbym odważnych o podesłanie jakiegoś PMa co im się nie podobało bo z nieznanej przyczyny wygląda to bardzo...niefortunnie delikatnie ujmując przynajmniej na razie

Jestem w stanie znieść krytykę na kulturalnym poziomie, toteż upraszam o kulturalne przedstawienie sprawy co się komu i gdzie nie podobało

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Subaru

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem :) Ja wiem, ze ja akurat mam dodatnia, ale wg mnie to nijak nie oddaje rzeczywistej wiedzy, "pomocnosci" dla innych itd itp. Krótko mówiac nie przejmuj sie, badz soba.

Nie zobaczysz kto, ale chyba jesli przesledzisz swoje wypowiedzi, to zobaczysz, za które z nich dostales minus. Nie wiem na 100%, ze tak jest, bo jako moderator widze nieco wiecej niz zwykly uzytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj w profil by sygnaturkę zaktualizować i co widzę? Ujemną reputację i żadnego przycisku by sprawdzić "za co"

Nic dziwnego, że ujemna, ale za to zaskakujące dla mnie jest, że tylko -2. Masz szczęście, że blokuję wyświetlanie Twoich postów, bo byłoby dużo więcej minusów. Chociaż tym tematem zapracowałeś na pierwszego minusa ode mnie, ale jeszcze się wstrzymam :) A co do powodów, dla których dostałeś te minusy to domyślam się, że jest to Twój fanatyzm.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uważałem się za "pro" w dziedzinie Linux jednakże staram się ludziom pomóc jak tylko mogę a nowych przekonuję właśnie do Fedory (i niejednego się już udało)

Krótko mówiąc nie przejmuj się, bądź sobą.

Niechaj i tak będzie

 

morsik - Fakt, możnaby spróbować prześledzić, ale to chyba i tak będzie tylko cyferka a nie "za co" jak na pewnym innym silniku...kurczę wyleciała mi nazwa z głowy. Mieli tam możliwość podglądu kto za co dał plus lub minus (właściwie to kciuki ala FaceBook), ale był też "bug", ze dopiero od 10 postów można było to sprawdzić, hih

 

No dobrze, temat może wylądować chyba w koszu, pan moderator nakazał, użytkownik musi słuchać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci jeszcze nie dałem minusa, ale wielokrotnie na niego zasłużyłeś. Zawsze sadzisz dyrdymały z d*py na pół strony i chyba ze dwa razy na sto to jest coś w temacie. Do tego piszesz tak niepoprawnie składniowo, że ni w ząb ogarnąć się tego nie da.

Dobra rada: mniej kawy i postaraj się odpowiadać bardziej treściwie.

A tak w ogóle kogo obchodzi ta reputacja? Ja mam "Excellent reputation", grubo ponad 2000 postów, a i tak nie wiele wiem na temat Fedory. Przejedzie się ten, kto mnie posłucha w ciemno :ph34r:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sadzisz dyrdymały z d*py na pół strony i chyba ze dwa razy na sto to jest coś w temacie.
Ech... Chciałem, żeby sam do tego doszedł :)
[...] a i tak nie wiele wiem na temat Fedory. Przejedzie się ten, kto mnie posłucha w ciemno :ph34r:
Dokładnie tak - wiedza nie ma nic wspólnego z "reputacją" na forum (cudzysłowu użyłem celowo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc wiedza ma dosyć sporo wspólnego z reputacją na forum. Jest to forum techniczne, zatem czytający oceniając dany post zazwyczaj odnoszą się bezpośrednio do wiedzy autora z danej dziedziny lub jej braku.

 

IPB póki co nie ma innych wersji tego pluginu, zatem nic więcej w temacie przeglądania historii reputacji zrobić się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borzole - Dziekuje. Za co? Za to, ze potrafiles mi w kulturalny sposób powiedziec co robie zle bym mógl zadzialac w kierunku poprawy. Nikt nie jest doskonaly, jestem swiadom, ze moge robic jakies gafy, sek w tym by je wylapac i korygowac.

 

WalDo - okrutnis :P

 

Moim skromnym zdaniem odnosnie tej reputacji, zarówno borzole jak i Sorror maja troche racji. Sa ludzie i ludzie, niektórzy spojrza na tresc posta i na wlasny rozum spróbuja zastosowac sie do podpowiedzi lub nie a inni beda najpierw patrzec po reputacji i ktos kto ma ujemna, bedzie na dzien dobry skreslony w jego oczach.

Nie specjalnie mi zalezy na punktach szczerze powiedziawszy, bowiem ten system nigdy sie stuprocentowo nie sprawdzal. Jedno forum bylo "opustoszale" z tych "pomógl", zas na innym - na swoim przykladzie podam - dostawalo sie "pomógl" niemalze za byle blachostke.

Ponad wszystko calego tego systemu punktów zalezy mi na kulturalnej krytyce, jesli cos robie zle prosze mnie powiadomic kulturalnie, przeciez nie jestem alfa i omega (a z jezyka polskiego orlem nigdy nie bylem, nie traktuje to jednak jako wymówke). Chwala niebiosom, ze chociaz bledów ortograficznych nie robie przewaznie :P. Ze stylistyka zawsze mialem problem i obrywalem za to punkty ujemne.

 

Dobra rada: mniej kawy i postaraj sie odpowiadac bardziej tresciwie.

Ja nie pije kawy tak ciagle, raz na wielki dzwon i tez raczej jest to albo "Inka", albo conajwyzej rozpuszczalna slaba.

Bardziej tresciwie, znaczy krótko i na temat bez rozpisywania sie? Postaram sie

 

EDIT #1

Ah! Wiem skad sie bierze to dlugie rozpisywanie (znaczy mam takie przypuszczenie).

Na 90% bierze sie to z tego, ze na forach przewaznie jest w regulaminie by nie pisac postów "na kilka slów" i sam ta zasade tez wyznaje. Mozliwe, ze po prostu przez niechec do zlamania tej zasady, wychodza takie "essejki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy spojrza na tresc posta i na wlasny rozum spróbuja zastosowac sie do podpowiedzi lub nie a inni beda najpierw patrzec po reputacji i ktos kto ma ujemna, bedzie na dzien dobry skreslony w jego oczach.

 

Poziom reputacji nie jest widoczny w watkach. A nikt o zdrowych zmyslach nie klika na profil kazdego uzytkownika przed przeczytaniem jego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah racja, moje przeoczenie, zasugerowałem się błędnym tropem (+- przy poście i wyświetlanie reputacji na innym forum)

 

Jeszcze jedna rzecz...

Przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny system reputacji jest (_na prawdę_ → naprawdę) ORT bardzo ubogi. Zresztą były o tym już gdzieś wątki. Jak już tam wspominałem można komuś przy dobrych chęciach zbić reputację na -(liczba jego postów). Trochę to zajmie, ale można.

 

A więc jest szansa, że masz jakiegoś natarczywego anty-fana, ja zresztą nigdzie nie widziałem abyś jakoś nad wyraz zasługiwał na ujemną. Sam długi czas miałem ujemną i, o bogowie - żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose sie do drugiej czesci postu (co by nie cytowac tego calego)

 

Jestem swiadom tego, ze moglem gdzies zrobic jakies nieregulaminowe przeoczenia, nie jestem idealem, po prostu milej jest kiedy wie sie za co sie obrywa, bo to prawie jak wejsc po jakims czasie na konto i dowiedziec sie, ze dostalo sie 1 warn, ale niewiadomo za co.

Moze mam anty-fana, nie chce zgadywac bo szkoda mi czasu na to. Niech tylko wie, ze nie jest pierwszy na liscie, na to sobie trzeba zasluzyc ;)

 

Dobra, moze zakonczmy te sprawe, bowiem wszystko jest juz wyjasnione.

Mozna do kosza z tym.

Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...