Skocz do zawartości

Vidalinux


Ireq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyhy, pięknie, fajnie ale jak odpalić neostradę pod vidalinuxem? Na kompilację gentoo czasu nie mam , v-nux to taki etap pośredni ale bez tego neo to... :/

hehe, wlasnie przesiadam sie z VLOS 1.0.1 na 1.1. Opracowalem sposob na neo+ pod vlosem, ale to nie jest proste. wiec po kolei:

1. zainstalowac mkinitrd (np 3.5.7)

2. rozkompresowac zrodla kernela do /usr/src/linux.xx.xx i utworzyc link /usr/src/linux. ja uzywam kernela 2.6.9

3. przygotowac kompilacje kernela, wlaczajac opcje ppp. pppoe, atm. laduje je do modulow. dodatkowo wkompilowac trzeba obsluge USB. przekompilowac jadro i zainstalowac, poprawic wpisy w grubie, zainstalowac gruba

4. zainstalowac rp-pppoe-3.5.tar.gz, ja uzywam tej wersji. (KONIECZNIE!! bez tego wywala "connection failed", bez dokladniejszego wyjasnienia)

5. na koniec eagle-usb-2.0.0.tar.bz2

 

szczerze mowiac to jest troche zabawy. ale jak juz zatrybi to smiga pieknie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Tak mnie podpusciliscie tymi postami o szybkosci Vidalinuxa ze az sie skorcilem... sciagnalem... zainstalowalem...i patrze...chodzi jak burza! ale jest... ale:P za Chiny nie potrafie zainstalowac neostrady na sagemie... czy wiecie gdzie moge znalesc odpowiedz? przejrzalem gentoo.org i nic nie ma... naczy jest duzo o neo ale nie ma jak od podstaw zainstalowac neostrade... Czy moze mi ktos pomoc? Moze jest jakies forum na temat vidalinuxa. procz Coxis Forum bo tam bylem;)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Tak mnie podpusciliscie tymi postami o szybkosci Vidalinuxa ze az sie skorcilem... sciagnalem... zainstalowalem...i patrze...chodzi jak burza! ale jest... ale:P za Chiny nie potrafie zainstalowac neostrady na sagemie... czy wiecie gdzie moge znalesc odpowiedz? przejrzalem gentoo.org i nic nie ma... naczy jest duzo o neo ale nie ma jak od podstaw zainstalowac neostrade... Czy moze mi ktos pomoc? Moze jest jakies forum na temat vidalinuxa. procz Coxis Forum bo tam bylem;)

POZDRAWIAM

mam zainstalowana Neo+ pod Vidalinuxem.. nie mam czasu napisac porzadnego tutoriala, ale mam niezawodny sposob na skonfigurowanie Neo+. mam pewien skrypt ktory pomaga w tym. odezwij sie na gg, to ci cos podesle.. opieram sie na kernelu 2.6.9 z kernel.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...