Skocz do zawartości

F19 Problem Z Ftp


mblazkie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy i od niedawna korzystam z systemu jak w temacie. Piszę dlatego gdyż nie znalazłem informacji dzięki którym rozwiązałbym problem. Chodzi mi o połaczenie FTP ze zdalnym serwerem. Zainstalowałem GNOME Commander gdyż jest najbardziej zbliżony do Total Commandera którego często używam, niestety po wpisaniu wszystkich danych trwa cały czas łaczenie. Domyślam się, że muszę pozmieniać ustawienia w zaporze ale jak dotąd jeszcze mi się to nie udało tak by wszystko działało jak należy. Z góry dziekuję za wszelkiego rodzaju porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w MC dasz radę się połączyć. Gnome Commander od paru ładnych lat nie był aktualizowany. Ja do ftpów używam programu Filezilla. Też nie doskonały, ale graficznie do Linuksa nic lepszego nie ma.

 

Jakiekolwiek podobieństwo linuksowego programu do Total Commandera jest czysto przypadkowe. Nie ma drugiego TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu, to wg mnie GNOME Commander działa OK. Tu raczej słuszna jest uwaga @Mentat.

Drugiego TC nie ma, ale Krusader (w połączeniu z kilkoma innymi paczkami) funkcjonalnie zbliża się do TC. Oczywiście nie jest to dla osób, które chcą zachować "czystego" Gnome, bo dociąga się spora ilość bibliotek KDE. Mnie to nie przeszkadza - spokojnie koegzystują na moim systemie paczki XFCE, KDE i GNOME :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...