Skocz do zawartości

Zawiodłem Się Oooooooo:)


suchyxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Suchyxxx

 

Dlaczego pizemy ze nic nie umiesz? Bo tak jest.

 

Piszesz o DirectX pod Linuksem, co to ma do rzeczy? To tak jak byś napisał że samochody benzynowe są lepsze od dizli bo jeżdż na benzynę. Poprostu nie znasz tematu.

 

Piszesz o błędach a włąśnie o to chodzi że to o czym piszesz to nie są błędy. Są to poprostu ustawienia systemu które tobie nie odpowiadają i tyle.

 

Śedź na Windowsie i graj w gierki.

 

Pozdrawiam.

 

P.S

Sorki za to przekleństwo, to był cyctat z "Dnia Świra" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ludzie :)

Dlaczego walczycie tak zajadle o wyższość Fedory nad innymi dystrybucjami. Przecież widać, że kolega suchyxxx ma kłopoty z odnalezieniem siebie w świecie systemów innych niż dotychczas używany. I w dodatku nie chce, żeby mu pomagać. On tu wpadł tylko po to, żeby powiedzieć, że jesteśmy idiotami niekorzystającymi z dobrodziejstw np.Mandrake'a. Pomyślcie ile miałby kłopotów z Gentoo :lol:

Tak to jest jak się kto wychowa na Windowsach :) Wiem, bo samemu było mi ciężko, ale ja chciałem a on nie chce.

A tak z zupełnie innej beczki. Popatrzcie na jego posty: niechlujne, mało czytelne itd itp - to chyba coś mówi o człowieku, nie?

 

prebeatus

Powiem to, pier**lisz synu aż głowa boli!!!

No wiesz co? Takie słowa? Nie mogłeś napisać "wydaje mi się, że szanowny kolega uprawia wulgarny seks oralny w temacie linuksa" ? :)

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać, że kolega suchyxxx ma kłopoty z odnalezieniem siebie w świecie systemów innych niż dotychczas używany (...) Pomyślcie ile miałby kłopotów z Gentoo

chyba żartujesz, a skąd by miał to gentoo? no chyba że na kompakcie bo wątpie aby udało się suchemuxxx to zainstalować.

 

--> suchyxxx.

jesteś niepełnosprytnym kartoflem!

i zostaw linuksa w spokoju. nie jest dla ciebie.

 

edit:

i nigdy się z tobą nie zgadzałem jak napisałeś w jednym z postów. każde distro ma jakieś problemy, mi chodziło o generalne założenia fedory a nie o to że nie jest windowsem.

 

i żadne pozdro. co najwyżej

pier**l (...) się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchyxxx

[W tym systemie wszystko się pokolei sypie a w windowsie jest ok i mam go już prawie rok i chodzi spox

 

Te słowa tłumaczą wszystko, jesteś poprostu urodzonym windo maniakiem, dzieckiem wychwanym na produktach microsofta :D Twoje doświadczenie z pingwinem powinno skończyć sie na poziomie mandarynki, (aż strach pomyśleć jakby w twoje ręce wpadł slack). Zostań przy swoich okienkach microsofta, tam twoje miejsce. Nie krytykuj produkcji których nigdy nie zrozumiesz, a (_napewno_ → na pewno) ORT nie nauczysz sie obsługiwać. Ewentualnie spróbuj za pare lat, bo widać że jeszcze za wcześnie.

 

Wybaczcie ale nie wytrzymam.... BUHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa to niech powie jak w fedora 3 zainstalować sterowniki do nvidii??Trzeba wejść w init 3 prawda??No a u mnie nie chce tam wejść i jak mam zainstalować stery??No proszę niech ktos napisze jak jeśli się znacie tacy madzry jesteście!!!!Pewnie nikt z was tego nie umie.Pozatym nie każdy kto wychował się na windowsie nie może korzystać z (_linuxa_ → Linuksa) ORT.Większość ludzi najpierw miało windows a potem dopiero linux więc mi niech nikt nie gada że znam windowsa i się na nim wychowałem i że to mnie dyskwalifikuje do używania lina.Pozatym, jeśli chodzi o styl pisania na forum to ja się nie bawię w pisanie z akapitaki i bez blędów bo to pochłania czas a jak chcę szybko coś napisać to nie będę siedział nad tekstem pół godziny jak wy.Aż mi żal d*pę ściska jak patrzę na ludzi którzy piszą że nic nie umiem a sami nie wiedzą pewnie jak zainstalować nvidia drivers na fedora.cytujecie moje wypowiedzi i się śmiejecie a sami nie podacie poprawnej wersji bo nie macie racji.Najłatwiej jest robić cytaty i pisać że to smieszne...........(_acha_ → aha) ORT i directx a raczej pliki wykorzystywane przez directx do grafiki są w winexie dlatego odpala on niektóre gry z windy.Linux nie ma directxa odpowiadającego ża grafę i musi wypuszczać emulatory w których są biblioteki directx bo sam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje doświadczenie z pingwinem powinno skończyć sie na poziomie mandarynki

zaraz komuś przydudnie...

 

Taa to niech powie jak w fedora 3 zainstalować sterowniki do nvidii

mało masz manuali? A może ich nierozumiesz...

Trzeba wejść w init 3 prawda??No a u mnie nie chce tam wejść i jak mam zainstalować stery??

chyba jednak nierozumiesz...

 

Pewnie nikt z was tego nie umie
uzasadnij

 

Pozatym, jeśli chodzi o styl pisania na forum to ja się nie bawię w pisanie z akapitaki i bez blędów bo to pochłania czas a jak chcę szybko coś napisać to nie będę siedział nad tekstem pół godziny jak wy

nam to zajmuje troszkę mniej czasu...

(_acha_ → aha) ORT i directx a raczej pliki wykorzystywane przez directx do grafiki są w winexie dlatego odpala on niektóre gry z windy.Linux nie ma directxa odpowiadającego ża grafę i musi wypuszczać emulatory w których są biblioteki directx bo sam nie ma

no widzisz, a windows nie ma emulatorów do gier Linuksowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto niech ktoś napise jak instalować stery nvidii dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT fedora core 3 od czego zacząć jeśli mówiecie że nie należy wpisywać init 3 a w manualu tak piszą.No niech ktoś napisze proszę

"Trzeba wejść w init 3 prawda??No a u mnie nie chce tam wejść i jak mam zainstalować stery??

 

chyba jednak nierozumiesz...""

Co to miało znaczyć czyli przy instalce nvidia drivers nie trzeba wyjść z trybu graficznego??Lol to jak niby??Napisz downie czego nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa to niech powie jak w fedora 3 zainstalować sterowniki do nvidii??Trzeba wejść w init 3 prawda??No a u mnie nie chce tam wejść i jak mam zainstalować stery??No proszę niech ktos napisze jak jeśli się znacie tacy madzry jesteście!!!!Pewnie nikt z was tego nie umie.Pozatym nie każdy kto wychował się na windowsie nie może korzystać z (_linuxa_ → Linuksa) ORT.Większość ludzi najpierw miało windows a potem dopiero linux więc mi niech nikt nie gada że znam windowsa i się na nim wychowałem i że to mnie dyskwalifikuje do używania lina.Pozatym, jeśli chodzi o styl pisania na forum to ja się nie bawię w pisanie z akapitaki i bez blędów bo to pochłania czas a jak chcę szybko coś napisać to nie będę siedział nad tekstem pół godziny jak wy.Aż mi żal d*pę ściska jak patrzę na ludzi którzy piszą że nic nie umiem a sami nie wiedzą pewnie jak zainstalować nvidia drivers na fedora.cytujecie moje wypowiedzi i się śmiejecie a sami nie podacie poprawnej wersji bo nie macie racji.Najłatwiej jest robić cytaty i pisać że to smieszne...........(_acha_ → aha) ORT i directx a raczej pliki wykorzystywane przez directx do grafiki są w winexie dlatego odpala on niektóre gry z windy.Linux nie ma directxa odpowiadającego ża grafę i musi wypuszczać emulatory w których są biblioteki directx bo sam nie ma

Taa to niech powie jak w fedora 3 zainstalować sterowniki do nvidii??Trzeba wejść w init 3 prawda??No a u mnie nie chce tam wejść i jak mam zainstalować stery??No proszę niech ktos napisze jak jeśli się znacie tacy madzry jesteście!!!!Pewnie nikt z was tego nie umie.

Nie wiem czemu ci nie działa init 3 ale jak nie możesz tak to spróbuj poprostu uruchomić (_odrazu_ → od razu) ORT system bez x możesz to zrobić na kilka sposobów, które są tu na forum opisane, trzeba tylko poszukać. Jest tu też dobry opis instalacji sterów nvidii (wiem że dobry bo mi działa, trzeba tylko użyć opcji szukaj na górze tej stronki).

 

A co do mandarynki. Wedłóg mnie to źle, że jest łatwiejsza w obsłudze niż Fedora. Bo po szybkiej instalacji i szybkiej konfiguracji nie wiedziałem co dalej robić. Siedziałem i patrzyłem tylko w monitor nudząc się okropnie. Dlatego też szybko przeskoczyłem na Fedorkę 3, która jest trochę trudniejsza. Bo jak się nauczyć obsługi systemu, jak już wszystko samo się zrobi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz downie czego nie rozumiem??

taka foma wyrażania swoich emocji dyskwalifikuje cię do uzyskania jakiejkolwiek pomocy na tym forum.

Jesteś typowym TROLLEM, któremu niewarto poświęcić ani minuty. może jeszcze powiedz tylko, ile zapłaciłeś za swój ukochany Windows, bo chyba nie jesteś złodziejem...

ŻEGNAM

Wszytkim innym proponuję nie obniżać kultury słownictwa z powodu wtargnięcia na forum Trolla.

ps

Ja bym raczej zaproponował ten link

Nie ma co się prężyć, bo i tak wszystko się skończy w ten sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mandarynki. Wedłóg mnie to źle, że jest łatwiejsza w obsłudze niż Fedora. Bo po szybkiej instalacji i szybkiej konfiguracji nie wiedziałem co dalej robić. Siedziałem i patrzyłem tylko w monitor nudząc się okropnie. Dlatego też szybko przeskoczyłem na Fedorkę 3, która jest trochę trudniejsza. Bo jak się nauczyć obsługi systemu, jak już wszystko samo się zrobi

odczep się!

jak chcesz sobie utrudniać życie to jest slackware.

mdk to system dzięki któremu można się w miarę gładko przesiąść na linuksa i nie robić rzeczami których zrobić nie umiesz albo Ci się nie chce.

 

--> suchyxxx

jaśniej się już nie da, jak nie umiesz to znaczy że się nie nauczysz i czas żebyś zostawił ten system i forum w spokoju.

------------------------

ps. a co bybyło jakby suchy miał ATI? hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll to chyba ty bo kto zaczoł pierwszy jeździć po mnie??Ja rozpoczołem temat i napisałem moje zdanie ale wszyscy się na mnie rzucili no większość.Więc kto jest trolem??System jest po to aby go skonfigurować i poinstalować programy i bawić się korzystając z netu,oglądając filmy,suchać muzyki,grać ewentualnie po to są gry nie??Po co mam się męczyć i ustawia fedorę skoro w mandrake szybciej ustawię i będę miał więcej czasu na zabawę.Czyli jak ustawisz system to się nudzisz i go instalujesz od nowa żeby poustawiać??Ja jak mam system to po to aby z niego korzystać a nie ustawiać i instalowac od nowa bo to takie ciekawe jest:PTo konfigurowanie systemu nie jest takie super...jeśli jara cię to że skonfigurowałeś dźwiękówkę i po tym instalujesz system od nowa aby to zrobić jeszcze raz to masz nerwicę natręctw chyba.....Weź sobie poskładaj lepiej kompa a potem go rozłóż i tak w kółko to będzie ciekawe lol

 

 

"A co do mandarynki. Wedłóg mnie to źle, że jest łatwiejsza w obsłudze niż Fedora. Bo po szybkiej instalacji i szybkiej konfiguracji nie wiedziałem co dalej robić. Siedziałem i patrzyłem tylko w monitor nudząc się okropnie. Dlatego też szybko przeskoczyłem na Fedorkę 3, która jest trochę trudniejsza" naprawdę nie masz co robić jak skonfigurujesz system??To biedny jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten tekst cały i co zauważyłem, że kolega suchyxxx chce sobie na nim chyba troche postów nabić ... bo on większego sensu nie ma. Pytanie malutkie ile Ty masz lat ... powiedz nam, abyśmy lepiej zrozumieli problem??

 

Pozdrawiam

 

P.S.

 

Po co mam się męczyć i ustawia fedorę skoro w mandrake szybciej ustawię i będę miał więcej czasu na zabawę

 

Jak Ci mandrake bardziej odpowiada to się baw mandrake'em nikt CIę nie zmusza żebyś Fedore akurat instalował. ... (_acha_ → aha) ORT i miłej "zabawy" życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jestem z 07.05.1986 jak chcecie to wierzcie albo nie wasza sprawa (_wogóle_ → w ogóle) ORT to fedora jest the best macie rację (_wogóle_ → w ogóle) ORT super system a reszta to się chowa...Po co system do używania lepiej pomęczyć się i pokonfigurować go jak fedorę 3........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...