Skocz do zawartości

Forum Unb - Pierwsze Wrażenia


SebOOl

Co sądzisz o UNB?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o UNB?

    • Podoba mi si?
      20
    • Nie podoba mi si?
      12
    • Jeszcze nie mam zdania
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm

Widziałem dziś prawdopodobnego następcę naszego forum UNB. Znajduje się nastronie http://stemar.com.pl/stereotyp/forum/

 

Moje pierwsze wrażenia są całkiem pozytywne. Generalnie interfejs jest bardziej przejrzysty niż w naszym forum. Trochę kosmiczne emoticony (obrzydliwe) i mało kontrastowa szata graficzna (ale to przecież tylko choroby wieku niemowlęcego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _PaT
szata graficzna mi sie podoba, taka futurystyczna. A samo dzialanie UNB jest rewelacyjne

Szczególnie jak się jest moderatorem. Niesamowita wygoda :)

 

Nie ma wszystkich opcji, które ma aktualne IPB, ale ma za to wiele innych, których nawet w najnowszym IPB nie ma. Ponadto bardzo szybko się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
A ja powiem tak - UNB musi odejść ;) (z czym wam się to kojarzy :P )

No, źle się kojarzy. Z pewnym człowiekiem, który robi karierę dzięki temu, że znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, a także którego osoby i opinii nikt nie bierze na poważnie (nie mówię o Balcerowiczu(a co, hydapark :) ), a o kimś, kto to wypowiedział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Pat

Kultura nakazuje wysłuchania argumentów opozycji (o ile jakieś istnieją poza oślim uporem "nie bo nie")

 

@shimonic

A może uzasadnisz swoją wypowiedź? Jakie masz arkumenty na to aby nie przejść na UNB ? Co ci się nie podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
@_Pat

Kultura nakazuje wysłuchania argumentów opozycji (o ile jakieś istnieją poza oślim uporem "nie bo nie")

Ja nikomu nie odbieram wolności słowa. Podpuszczam tylko do wystosowania odpowiednich argumentów i przedstawienia w ten sposób stanowiska. Liczę na owocną polemikę, bo aktualne argumenty (o ile w ogóle jakieś są) do mnie nie trafiają.

 

Pragnę przypomnieć, że to dopiero test. Niestabilny program nie wychodzi na rynek, także ten, który nie ma użytkowników nie ma prawa bytu. Wszystko zależy więc od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Pat

Kultura nakazuje wysłuchania argumentów opozycji (o ile jakieś istnieją poza oślim uporem "nie bo nie")

Ja nikomu nie odbieram wolności słowa. Podpuszczam tylko do wystosowania odpowiednich argumentów i przedstawienia w ten sposób stanowiska. Liczę na owocną polemikę, bo aktualne argumenty (o ile w ogóle jakieś są) do mnie nie trafiają.

 

Pragnę przypomnieć, że to dopiero test. Niestabilny program nie wychodzi na rynek, także ten, który nie ma użytkowników nie ma prawa bytu. Wszystko zależy więc od Was.

Rzeczowy argument na nie? Brak polskich czcionek przy kodowaniu ISO-8859-2. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam goracą prośbę do sceptyków:

Chłopaki argumentujcie swoje wypowiedzi !!! na pewno z nikim się do ładu nie dojdzie jak każdy będzie pisał tak, nie, nie ta itp

 

Do moderatorów:

Może podepnijcie ankietę pod ten temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ISO to staroć i teraz wszystko jest w UTF-8? Tak samo jest kodowanie w Fedorze
Ze standardami kodowania to się nie dojdzie ... Większość podręcników zaleca stosowanie ISO a i tak 80% stron jest kodowanych w UTF ... Ja też sobie robię stronkę i kodowanie jest w UTF ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...