Skocz do zawartości

Forum Unb - Pierwsze Wrażenia


SebOOl

Co sądzisz o UNB?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o UNB?

    • Podoba mi si?
      20
    • Nie podoba mi si?
      12
    • Jeszcze nie mam zdania
      5


Rekomendowane odpowiedzi

to ze UNB jest dobrym skryptem forum to raczej nikt nie watpii.. w koncu sam uzywam tego skryptu ostatnio.. aczkolwiek uwazam, ze trzeba wierzyc w jakies idee, aby nie zatracily sie podstawowe wartosci... Troche brzydko wytknalem to zdanie porwonania freeware i gpl -- aczkolwiek nie uwazam to za blad.. :/

ideologię zostawiam politykom na nadchodzące wybory

Moim zdaniem politykom to mozna zostawic dozywotnią kare wiezienia, zas ideologia jest dla obywateli.. aby wiedzieli co jest słuszne a co nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jabber? nawet nie ma mowy o wielkiej przesiadce, bo większość z nas posiada konto e-mail na wp.pl (każdy kiedyś korzystał z darmowych kont) - więc automatycznie posiada też konto jabbera w postaci [email protected]

 

co prawda Wirtualna Polska nie oferuje nic poza komunikacją poprzez protokół Jabbera (żadnych usług dodatkowych jak pogoda, informacje etc) ale za to jest wydajne i stabilne.

 

UNB bez subskrybowania Jabberem to 50% UNB. kto tego użyje, już się nie oderwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
UNB bez subskrybowania Jabberem to 50% UNB. kto tego użyje, już się nie oderwie.

No, chyba że ktoś nie lubi czytać forum i odpowiadać 15 sekund po pojawianiu się nowego posta. Kurka wodna, ale będą wyścigi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...