Skocz do zawartości

Forum Unb - Pierwsze Wrażenia


SebOOl

Co sądzisz o UNB?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o UNB?

    • Podoba mi si?
      20
    • Nie podoba mi si?
      12
    • Jeszcze nie mam zdania
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie muszą być z gg, mogą być jakieś innawe. Chodzi o te że nie są zbytnio urocze i zlewają się z kolorem postów. Mi się poprostu nie podobają, ale jeżeli inni się uprą, to się jakoś do nich przyzwyczaje.

Aczkolwiek byłbym zadowolony, zresztą pewnie nie tylko ja, jakby były jakieś inne(ładniejsze) :)

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _PaT
700 post :) Ale ze mnie maniak... O ludziasz, którzy mają tyle postów zawsze myślałem negatywnie...

Eeej... :P

No co? Ty nie masz 700... Teraz czekam na 6666 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT

Przekazuję kilka wieści technicznych odnośnie nowego forum. Otóż okazało się, że dzięki zastosowaniu nowoczesnego języka XHTML, przy 1761 wejść na forum z serwera zostało pobrane około 19 MB, czyli każda sesja zajmowała niewiele ponad 11 kB (sic!). Wynik zapierający dech w piesiach :D Gdybyśmy zamiast IPB wrzucili UNB, to przy założeniu, że zużycie procesora będzie takie samo, łącze będzie conajmniej 4 razy mniej obciążone!!!

Napisałem też o tym na nowym forum : http://stemar.com.pl/stereotyp/forum/forum...14&page=-1#p104

Moim zdaniem wygląda trochę schludniej i znajmuje mniej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zgodze, że avatarki nie muszą być takie sporawe, mniejsze też są widoczne. Zrsztą mi to raczej bez różnicy jakieś one tam sobie są wielkości, ale pewnie serwerowi to robi różnice. Mi to tam za jedno :]

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zwłaszcza, że avatarki są 100x100 :D )

ale beda mniejsze i b.dobrze :P

Ja bym proponował 80x80 :) 100x100 przy "pionowym" układzie to stanowczo za dużo(chociaż czyż mój avatar się nie pięknie prezentuje?? :P) Ogólnie ten układ jest super, naprawdę dobry i wygodny pomysł :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szukanie nowych rozwiązań jest bardzo cenne i należy się wielkie podziękowanie dla tych którzy poświęcają swój czas dla innych :)

2. Mój stosunek do zmianu silnika forum jest neutralny :).

3. Uważam na przykładzie testowego forum, że jego czytelność jest gorsza od obecnego (a jest to kluczowa sprawa). Choć może się mylę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
3. Uważam na przykładzie testowego forum, że jego czytelność jest gorsza od obecnego (a jest to kluczowa sprawa). Choć może się mylę :).

Jeśli dojdzie do migracji, to zapewne nie będziemy używać domyślnego stylu forum, a właśnie od w największej mierze przyczynia się do czytalności i pierwszego wrażenia. Choć mi osobiście te kolorki nie odpowiadają, to podam przykład modyfikacji stylu forum. Widać wyraźne zmiany, mnie się nie podoba, bo gustuję w bardziej bladych kolorach, wtedy jakoś lepiej się czyta (większy kontrast).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
wygodnie zarządza się tym i czy trudno sie konfiguruje ?

Instalacja i konfiguracją są banalnie proste. Forum ma dobre wsparcie technicze i jest łatwe do modyfikacji (sami dokonaliśmy już kilku usprawnień, a gajownik napisał nawet plugin :)). Dałem CI uprawienienia administratora na "bardzo testowym forum", sam oceń jak się zarządza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...