Skocz do zawartości

Dowcipy


walwat

Rekomendowane odpowiedzi

koleś zrobił sobie operacje plastyczną i poszedł do mcdonalds stanał w kolejce i zamówił sobie kanapkę, kobieta podaje mu cene a on mówi ze jak zgadne ile on ma lat to zapłaci a jak nie to dostanie kanapkę za darmo.... kobeita patrzy patrzy i mówi ma pan 20 lat.... koleś ucieszony mówi NIE mam 55 lat, i zadowolony bierze kanapkę i zjada za friko.... wyszedł z mcdonaldsa i poszedł na pobliski przystanek tramwajowy podchodi do staruszki i mówi

-dam pani 100zł jak mi pani powie ile mam lat

babuszka patrzy i mówi

-zgadne jak chwyce pana za jaja

koleś zdziwiony ale sie zgodził, babcia wkłada ręke w gatki kolesiowi i miesza miesza miesza.... po chwili mówi

-ma pan 55 lat

-jak pani to zgadła??

-stałam za panem w Mcdonaldsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z JM ...dotyczy bardziej okien

Wirus poprawny politycznie: Nigdy nie nazywa się wirusem, tylko "elektronicznym mikroorganizmem".

 

Wirus "minister finansów": Nic nie działa, ale wszystkie porgramy diagnostyczne pokazują, że wszystko jest w porządku.

 

Wirus "administracja państwowa": dzieli przestrzeń twojego dysku na setki jednostek, z których każda utrzymuje, że jest najważniejszą częścią komputera.

 

Wirus "sejm": komputer się zawiesza, ekran dzieli się na kilka części, z których na każdej pojawia się wiadomość obwiniająca o zaistniałą sytuację pozostałe części.

 

Wirus "linie lotnicze": Jesteś w Paryżu, a twoje dane są w Tokio.

 

Wirus TVP: Nawet jeśli go nie złapiesz, to i tak musisz płacić jego twórcom tylko dlatego, że masz komputer.

 

Wirus NIKE: Po prostu to robi.

 

Wirus Star Trek: Atakuje części Twojego komputera, których jeszcze żaden wirus nie atakował.

 

Wirus NFZ.a: Co miesiąc płacisz za darmową pomoc techniczną, z której można skorzystać tylko do kwietnia każdego roku.

 

Wirus NFZ.b: Co miesiąc płacisz za darmową pomoc techniczną, a w razie awarii systemu za wsparcie zapłacisz 2 razy więcej niż w prywatnym serwisie.

 

Wirus RM: Atakuje starsze komputery, które pod jego wpływem udostępniają większość swoich zasobów jego twórcy.

 

Wirus "koalicja rzędząca": sprawia, ze komputer działa coraz gorzej, a wyskakujące komunikaty informują cię, że to wina poprzedniego OSu.

 

Wirus "Michael Jackson": Obudowa Twojego komputera zmienia kolor. Po jakimś czasie zauważasz, że ma skłonności do palmtopów.

 

Wirus "Andrzej Lepper": Blokuje wszystkie łącza, dopóki nie zainstalujesz go na swoim komputerze.

 

Wirus "młodzi Kaczyńscy": Gdzieś się podziały diody twojego komputera...

 

Wirus PIS: Na produkcję każdego nowego komputera poświęcana jest część twoich zasobów.

 

Wirus "Edyta Górniak": Zawodzi w ważnych chwilach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOOOOOOL biggrin.gif tylko czemu nie ma zadnego wirusa na linuksa? tongue.gif

 

Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka

czarną sukienkę ma ten koleżka.

Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja

kto godny chwały a kto wręcz kija.

Leje na serce miód swoim gościom

do adwersarzy zionie miłością.

Żyda, Masona czuje z daleka

wszystko w nim widzi oprócz człowieka.

Glemp traci nerwy: "Rydzyk - łobuzie",

Tadzio z uśmiechem nadyma buzię.

Pieronek błaga: "Daj na wstrzymanie",

to on rozkręca nową kampanię.

Życiński prosi: "weź - odpuść sobie",

a Rydzyk: "spadaj, co zechcę - zrobię".

Rząd go popiera, prezydent chwali

Lepper z Giertychem pokłony wali.

Czuje się bosko jak w siódmym niebie

do Sejmu wchodzi tak jak do siebie.

A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje

armię BERETÓW mobilizuje.

Ich nie obchodzi, co sądzi prasa

- że dla Rydzyka Bogiem jest KASA.

Mohery wielbią swego pasterza

dla nich ważniejszy jest od PAPIEŻA!

 

 

<elio> Informatyk, ktory kazda noc spedza w lozku innej kobiety, nie jest czlowiekiem niemoralnym. On po prostu ma zmienne IP.

<pawelb> tongue.gif

<pawelb> ja mam stalem

<pawelb> stale

<pawelb> 127.0.0.1

<elio> Masturbant!

 

 

<marcin> Napis na grobie informatyka: "kowalski.zip"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś tekst o próbnym locie samolotu z windowsem? Miałem to kiedyś ale mi zaginało sad.gif

 

 

 

A zeby nie było bez dowcipu:

 

Bios do Windows: "Pobudka! Wstajemy!"

Windows do Biosa: "Pomału, pomału, co nagle to po diable..." Manager urządzeń do systemu operacyjnego: "Mam takie coś dziwne na monitorze." Odpowiedź Windows: "Na razie to olej." Asystent sprzętowy do Windows: "Juzer mnie pogania. Mam zidentyfikować to coś dziwne. Może to karta ISDN jest."

 

Windows: "Coś takiego...?"

 

Nieznana karta ISDN do wszystkich: "Może by mnie tak kto wpuścił[??]?" Karta sieciowa do tupeciary ISDN: "Kto ci się tutaj pozwolił ładować?!"

 

Windows: "Cisza w budzie! Bo obu wam zabiorę rekomendacje!" Manager urządzeń: "Proponuję kompromisik. Karta sieciowa będzie hulała w poniedziałki, a koleżanka ISDN we wtorki." Karta graficzna do Windows: "Mój sterownik poszedł na pomostówkę. Ja się w takim razie zwalam." Windows do karty graficznej: "A kiedy wrócisz?" Karta graficzna: "No, na razie to nie przewiduję." Napęd CD-Rom do Windows: "Ekhem, mam tu nowego sterowniczka."

 

Windows: "I że niby co ja z nim mam począć?!"

 

Sofcik instalacyjny do Windows: "Daj, ać ja pobruszę, a ty pociwej"

 

Windows: "No, to to lubię."

 

Gniazdo USB do zarządcy przerwań: "Alarm! Właśnie zostałam spenetrowana przez kabel od skanera. Oczekuję reakcji." Zarządca przerwań: "A ty skąd się wzięłaś?" Gdniazdo USB: "Ja jestem tu fabryczna. Zresztą koło mnie siedzi jeszcze koleżanka." Zarządca przerwań: "Ale ja was w ogóle nie mam na liście." do Windows: "Weź im coś powiedz."

 

Windows: "O rany, mam nadzieję, że się zaraz jakaś drukarka nie pojawi." Karta graficzna: "Tej, nowy sterownik się jąka."

 

Windows: "No to musimy starego sterownika z emeryturki zawrócić." Program deinstalacyjny do nowego sterownika: "Spadówa." Niepożądany sterownik: "Możesz mnie cmoknąć." Windows do Norton Utilities: "Killim dziada i jego parszywy pomiot!" Utilities do resztek sterownika: "Sorki, musimy was dziabnąć." Ważny plik systemowy: "Nas[??] Bohaterów?! PRĄDEM?!" Windows do niebieskiego: "Weź no zaanonsuj, że chłopcy z Nortona znowu pomylili koordynaty przy ostrzale..." Niebieski do użytkownika: "No to luzik, kolego, w tym tygodniu już nie popracujesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dowcipy polityczne, były linuksowe, to teraz... maturalny wink.gif :

 

Matura 2006 język Angielski - PRZECIEK!

Zad. 9, poziom podstawowy

"Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupileś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem. Zauważyleś, że uszkodzone było łożysko toczne baryłkowe wachliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym. Chcesz zgłosic jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłes urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu. Podpisz sie jako XYZ."

 

Życzę zdającym powodzenia biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...