Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam na imie Sebastian (lat 21) ;)

 

Swoja przygode z Linuxem i Fedora jako takim rozpoczynam dosc pózno, bo dopiero teraz :P tzn jeszcze jej nie rozpoczalem, no chyba ze to sie liczy od czasu sciagniecia obrazu Fedory :D

 

Do Linuxa przekonaly mnie dwie rzeczy: 1. To nie Windows (od którego dostaje juz doslownie kitajki) 2. Po lekkim zaglebieniu sie w lektury Linuxowe odkrylem, ze chyba nie jest taki trudny jak go maluja i ze w sumie po podszlifowaniu sie, mozna niezle cuda zdzialac + czlowiek sie czegos uczy, ma nowe wyzwanie, no i niezla frajda ;)

 

Poniewaz moja pierwsza historie z Linuxem musze rozpoczynac na wiekowym iBM T20 (pancernik <3), polecono mi wlasnie Fedore, Debiana lub Xubuntu. Po przeczytaniu info na temat tych dystrybucji wybór padl na Fedore 17 LXDE (z racji slabego sprzetu).

 

Mam nadzieje, ze znajde tutaj pare pomocnych rak, która w razie czego pomoze mi sie wygrzebac z "gnoju", którego przy okazji pewnie narobie (robie szybciej niz czytam :3). ;)) Oczywiscie nie poprzestane na Waszych radach, wszak w google i na forum mozna wiele znalezc ;)

 

Pozdrawiam z podkrakowskich Niepolomic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nad czym się tutaj zastanawiać bierz i instaluj ja nie miałem żadnych skrupułów po wysypaniu się ubuntu na moich komputerach.

 

 

Aby nie robić offtopu.

 

Tomek lat 22. Jestem z Gdyni.

 

Studiuję informatykę, siedzę w programowaniu puki co znajomość php oraz potrzebnych do konstrukcji stron. Aktualnie zajmuję się C++ i graficznymi interfejsami lecz z małym problemem bo GUI mi nie chce chodzić.

 

 

Hobbystycznie uprawiam sport jakieś 5 razy w tygodniu plywam. metoda nauczania opiera się o Total Immersion polecam bardzo dla chcących pływać szybko i nie męcząc się. Aktualnie po roku treningu (nie płatnego) pływam około 15-20 km tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witajcie wszyscy. Na forum zarejestrowalem sie juz jakis czas temu (jak uzywalem Fedory, gdzies w okolicach 8 wydania) ale w sumie bylem wtedy biernym czytelnikiem. Od jakiegos czasu ponownie zainstalowalem Fedore i przypomnialo mi sie, ze mam konto na forum, wiec warto zaczac sie na nim udzielac :)

Jestem Szymon, obecnie mieszkam we Wroclawiu, gdzie tez studiuje. Glównie interesuje sie programowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...