Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

cześć jestem Darek nie pije.... hhhyyy nie używam Windy od roku. Jestem z Legnicy i mam F11 na blaszaku oraz Laptopie.

Mam też malutki serwerek sieciowy z Lenny (chyba, coś na kształt Debiana).

Nie mogę nie wspomnieć o routerze, na którym gości jakiś tam dedykowany (_linuks_ → Linux) ORT.

 

Niestety Fedora jest dość marna w temacie Audio, Gry, AutoCad. Jedynie słuszny system musi być zatem sztucznie utrzymywany przy życiu.

 

Gdyby kogoś zabił w CS 1.6 jakiś LenoX :-) to właśnie będę ja.

 

Wybrałem F, bo kolega mi instalkę dał no i na Forum można liczyć na pomoc a nie zjebki.

Chciałbym aktywnie przyczynić się do rozwoju tego Forum pisząc HowTo co pewien czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Jestem Krzysiek.

(_linuxa_ → Linuksa) ORT zainstalowałem wczoraj w nocy. Był to ewidentnie cud, bo nie mam pojęcia zielonego na temat komputerów a instrukcja w gazetce z którą nabyłem płytę była mocno okrojona. Instalator napisał, że mam za mało pamięci, a w internecie przeczytałem, że każdemu to wyskakuje. Dowiedziałem się też, że to cud, że Windows jeszcze działa ;).

 

FEDORA11 działa, ale jeszcze się poznajemy [tzn ja ją po omacku bo ona już wie, jak doprowadzić mnie do najgłębszej frustracji i rozpalić nadzieje ;)]

 

Mam też przeczucie, że mój sposób instalacji mógłby przyprawić o białość na twarzy niejednego informatyka i nawet nie bardzo wiem dla czego ;)

 

Na forum się dodałem, bo poszukję łaskawej duszy, która przeprowadzi mnie przez meandry (_linuxa_ → Linuksa) ORT i pomoże tu i tam...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Witam wszystkich

Mam na imię Dawid i pochodzę z Bielska-B.

Aktualnie uczęszczam do 3Tech Informatycznego.

Linuksem interesuję się już od jakiegoś roku, wcześniej Mandriva, Ubuntu i na krótki czas ArchLinux teraz chce się zaznajomić z Fedorą mam nadzieję, że to nie będzie stracony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...