Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz,

Znajdz jedna dystrybucje (Fedora jest cacy :ph34r: ) i jej sie trzymaj. Jak juz poznasz ja od podszewki wtedy szukaj nowych wyzwan na nowym distro. Takie skakanie nie ma sensu bo w ten sposób nie poznasz dzialania systemu.

Edytowane przez multics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam :)

Chodzę do 2 klasy tech. informatycznego. Linuksa używam ~3 lat, zaczynając od minta, przez Debiana(testing i Sid), obecnie fedorka.Oprócz informatyki zajmuję się rysunkiem i fotografią(z mizernym skutkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chodzę do 2 klasy tech. informatycznego. Linuksa używam ~3 lat, zaczynając od minta, przez Debiana(testing i Sid), obecnie fedorka.Oprócz informatyki zajmuję się rysunkiem i fotografią(z mizernym skutkiem).

 

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć,

ponad 3 tygodnie temu zaistalowalem F15, po ok. 3 latach wrocilem do Fedory. W miedzy czasie mialem zamiennie debian / ubuntu ( glownie ubuntu ). Jestem milo zaskoczony, ze rpmfusion posiada kilka niewolnych aplikacji i nie musze juz ich z palucha kopiowac, chociaz java sun mogla by byc w repo ( zaldlny pulpit z roboty nie wspolpracuje z wolna Java ). Nie przedluzajac, Gnome3 jest rewelacyjne! Poruszam sie w nim lepiej niz we fluxboksie:) Wiekszosc rzeczy, ktora nie dziala out of box jest do zrobienia w konsoli w ciagu kilku sekund. Nadal nie czaje, czemy Jdownloader w G3 potrafi zezrec razem gnome-shell ok 90% proca, ale mam nadzieje to poprawic. Chcialem sie tylko przywitac, jednosczenie piszac klika slow o moich doswiadczeniach z Fedora ( zaczely sie od F7, na F9 zaoknczyly .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Haha, zapomniałam sie przedstawić a już pomoc dostałam XD

 

Nazywam się Klara, mieszkam w Warszawie.

Jetem wielkim fanem Nintendo (szczególnie Pokemony, Zelda i Castlevania), harcerką i człowiekiem który wiecznie stara się znaleźć sposoby na zabicie nudy ^^

 

Miło mi wszystkich poznać :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dziendobry, naspamowalem juz kilkanascie postów, wiec wypadaloby sie przedstawic.

 

Mieszkam poza granicami kraju, próbuje pogodzic nauke jezyka z byciem elektronikiem, ale mniejsza z tym.

 

Udzielam sie na kilku wiekszych forach Linuksowych i powiazanych portalach, nie bede tu reklamowal, zeby nie wnerwic administracji na wstepie :D W kazdym razie, uzywam tego samego avataru, wiec po tym powinniscie mnie poznac.

 

Samego Linuksa uzywam juz okolo szesciu lat i cala pasja zarazil mnie sasiad, wspanialy czlowiek. Pamietam, ze podczas jednej wizyty zaczal mówic o systemach operacyjnych i podczas nastepnego spotkania podrzucil plytke z niestabilnym debianem. Alez klnalem na poczatku, konfiguracja debiana od podstaw dla osoby która zakupila komputer ledwo kilka tygodni wstecz, byla wyzwaniem. Po kilkudziesieciu nastu próbach sie udalo! Pózniej zonglowalem róznymi dystrybucjami i srodowiskami az do dzis.

 

Nie jestem zadnym geekiem, nie programuje, nie tworze grafiki. Uzywam komputera do zwyklych codziennych prac z naciskiem na rozrywke i gry. Bardzo kibicuje rynkowi gier, staram sie dolozyc swoja cegielke, piszac o nich i kupujac je.

 

Lubie terminal, ale jeszcze bardziej te satysfakcje kiedy moge kogos zarazic linuksowa pasja, dowodem moze byc moja dziewczyna uzytkujaca Fedory, chyba najlepszy magnes dla potencjalnych nowych uzytkowników :D

 

@sorror -wpisalem url, ale obrazek zostal usuniety, wiec wrzucilem z dysku, juz jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Serwus,

 

ze mnie swiezak nie tylko na tym forum, ale linuxowy tez. Mialem przyjemnosc troche pobawic sie Ubuntu, chce teraz wypróbowac Fedore, bo sadze, ze dosc juz tego wygodnictwa ;) Pewnie bede zadawal mase prozaicznych pytan, ale bardzo prosze o wyrozumialosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bede zadawal mase prozaicznych pytan, ale bardzo prosze o wyrozumialosc.
Czesc, witamy na forum.

Zeby uniknac wielu prozaicznych pytan skorzystaj prosze z naszej wiki. Szczególnie poradnik zostal przygotowany pod katem najczesciej zadawanych pytan. Niestety w kilku miejscach moze byc nieaktualny (aktywnosc redaktorów, czyli nas, forumowiczów niestety spadla), ale wiekszosc jest poprawna a to co nie jest zaktualizowane nie spowoduje raczej uszkodzenia systemu → http://wiki.fedora.pl/wiki/Poradnik

 

Warto poczytac tez inne artykuly → http://wiki.fedora.pl/wiki/Artyku%C5%82y

 

Nie zapominaj tez, ze wiele problemów zostalo juz przerobionych na forum, wiec przed zalozeniem watku przeszukaj forum.

 

Mam nadzieje, ze z Fedora zostaniesz na dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...