Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się na forum ze wszystkimi od ok. miesiąca, ale jeszcze niw witałem się tutaj - no więc to robię:)

 

Z Linuksem mama styczność od RedHata 7.2, a tak bardziej związany jestem z nim od 2005 roku (Fedora Core 1),

aktualnie mam tylko jego (Fedora 9).

 

Głównie wykorzystuję go do grzebania w kodach HTML, JS i PHP i tych rzeczy co wszyscy. Oto efekt:

http://linux.rh.cba.pl/

 

Początkowo strona wisiała pod innym adresem; zawierała słownik, trochę poleceń Linuksa i recki starych gier.

Teraz tematyka serwisu jest nastawiona na Linuksa w 60-80% (stare gry też, bo są emulowane na Pingwinie :-P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypadałoby się przedstawić.

 

Jak widać w moim profilu nazywam się Heos, pod takim nickiem istnieję w sieci od jakiś 9 lat, (_na prawdę_ → naprawdę) ORT mam na imię Waldemar... lecz sądzę mało kogo to może obchodzi.

Aktualnie jestem uczniem 3 klasy Technikum Elektronicznego, Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Nie zdziwiłbym się gdybym spotkał tutaj więcej ludzi z elektronika.

 

Linuxem "zajmuję" się od około 3 lat, choć do tej pory ograniczało się to do testowania różnych dystrybucji, jednymi zajmowałem się dłużej, innymi mniej. Jak na razie jestem, czego można się domyślić, na Fedorze (F9).

 

Hm, jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej o mnie... wystarczy zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No więc witam... po kilku latach nieużywania fedory wracam do niej... trochę się pozmieniało między 5 a 9.

Co do innych informacji to pracuję sobie w niewielkiej firmie krakowie, nie studiuje, uczę się wszystkiego po trochu a najwięcej to c++ php i MySQL.

 

W wolnych chwilach oglądam filmy, męczę się z rożnymi dystrybucjami (_linuxa_ → Linuksa) ORT i pomagam kompletnie atechnicznym ludziom zainstalować system czy podpiąć sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka całej społeczności fedory i innych dystrybucji

 

Mój nick to tictac94 pod którym występuje w sieci (mozna mnie znalesc takze jako dymek94) a tak naprawde mam na imię Damian

mam prawie 15 lat i ogólnie interesuje się komputerami.

używam fedory 9 i jest to moja pierwsza styczność z linuxem.

od kąd pamiętam używałem xp ale postanowiłem poznać ten "inny świat"

póki co jestem zadowolony, chociać musze przyznac ze system się trochę różni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam. Mam na imię Paweł. Przesiadłem się na (_linuxa_ → Linuksa) ORT gdyż miałem dość błędów ze strony Microsoftu. Fedorę (F10) podrzucił mi kumpel i jak na razie jestem zadowolony Wciąż się uczę jak dokładnie obsługiwać system lecz są postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie będę oryginalny... Zabrzmi to trochę jak pierwsze spotkanie w klubie AA, ale co tam... Mam na imię Krystian. Używam Linuksa od kilku lat na desktopie. Obecnie korzystam z Fedory i wygląda na to, że będzie to dłuższa znajomość. Z Windowsa nie zrezygnowałem, gdyż jestem z nim związany poprzez AutoCADa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...