Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam na imię Marek, mam 24 lata i od ok. 3 lat pracuję na dwóch systemach równolegle. Zaczynałem od Debiana 5.0, potem chwilę pracowałem na Ubuntu - ale mnie nie przekonał :) Przygodę z Fedorą rozpocząłem od F14. Moim ulubionym środowiskiem jest Gnome, chociaż przez pół roku działałem też na KDE. Nie testowałem nigdy pozostałych środowisk, więc nie wiem czy coś racę czy nie :) Ogólnie, uwielbiam efekty, dlatego mój mały gnom nafaszerowany jest różnymi wtyczkami z gnome-extensions. 

 

Bardzo podoba mi się idea wolnego oprogramowania :) Coś więcej o mnie?

 

Mieszkam we Wrocławiu, pracuję w IKEA na dziale mebli kuchennych :) Oprócz tego, co rusz, próbuję sił w różnych "biznesach" - z różnym skutkiem :) Mam też swoją firmę, która zajmuje się naprawą komputerów, czasami pisaniem skryptów w VBA dla excela (głównie do pracy). Jestem też trenerem (na razie tylko wewnętrznym) i szkolę owych pracowników z obsługi klienta :)

 

Nie skończyłem żadnych studiów informatycznych tak jak niektórzy z Was, ale chcę zabrać się za projektowanie stron i aplikacji w PHP z wykorzystaniem MySQL i MVC :) zobaczymy czy się uda :)

 

Skąd taka nazwa mojego profilu?

 

Asfe to skrót powstały w wyniku połączenia dwóch pierwszych liter producenta laptopów (ASUS), oraz mojej ulubionej dystrybucji (Fedora) :)

 

Bardzo miło mi Was poznać :)

 

pozdrawiam

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Iga (znowu facet!), cześć Marek. Witajcie na forum.

 

Mam nadzieję, że w Fedorze - mimo jej wielu wad - znajdziecie ten najlepszy dla Was system.

 

P.S.Marek - szacun :) Chyba najdłuższe "dzień dobry" w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Konichiwa ;D

Moje imię brzmi Konrad, Rzeszów moim miastem wybranym na rzecz studiowania (ratownictwo medyczne), lecz Dębica moim głównym miejscem zamieszkania.

Pewnie wypada również napisać kilka zainteresowań, więc hmm dużo jeżdżę rowerem, lubię czytać mangę, czy oglądnąć dobre anime. Swego czasu pobierałem nauki w klubie Karate Kyokushin i je sobie chwalę ;p Zdarza mi się też czasem napisać jakiś bardziej, lub mniej udany wiersz, lecz zazwyczaj się podobają (przynajmniej tak znajomi twierdzą ;p). 

Co więcej, hmm. Jestem skrajnym idealistą, który stawia przyjaźń wyżej niż miłość i to dla niej poświęcam swe życie.

Na Fedorkę przesiadłem się bezpośrednio z Debiana, a przed nim zdarzyło mi się używać Ubuntu od wersji 11, i Minta od wersji 13.

 

Takie tam pierdoły ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema wszystkim na imię mam Marek.

Jestem automatykiem, obecnie pracuję i mieszkam w wałbrzychu.

Linux to moje hobby (jak zresztą wszystko co związane z elektroniką czy komputerami). Fachowcem nie jestem ale staram się pisać prosto o podstawach.

 

Zapraszam na stronę http://wikimarek.referata.com

Starsza wersia (w trakcie przenosin) http://wikimarek.educatewiki.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Byłoby o wiele wygodniej rozmawiać gdyby użytkownicy chociażby w profilu podawali swoją płeć...

 

Safadera, Tydecja oraz falanga25 to ta sama osoba, zakładająca wiele kont w celu spamowania linkami w stopkach. Trzeba jej jednak oddać, iż spam sieje z dużo większą gracją niż jej męska brać, siląc się nawet na kilka niegłupich odpowiedzi w niefedorowych tematach. Niemniej ban.

 

A szczerze witających się faktycznie zachęcam do obszerniejszych wypowiedzi, nie gryziemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Cześć, jestem Czarek, pochodzę z Opola.
Gram na basie, jestem dość aktywny fizycznie, ponieważ jestem biegaczem długodystansowym.
Aktualnie studiuję, a w wolnych chwilach oczywiście muzyka i sport no i oczywiście Fedorka po przesiadce z Debiana :>
Słucham od ciężkiego roka nawet po hip-hop. Jestem przyjacielski i sądzę, że poznam tu dużo ciekawych ludzi i wzbogacę moją wiedzę :)
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...