Skocz do zawartości

Konkurencja Fedory To Fedora ?


MC'

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Sorrorem. Ograniczenia patentowe w USA nie były dla nas w Europie zbyt uciążliwe a jak Fedora zacznie się rozmieniać na drobne, to z pewnością nie wyjdzie to na dobre dystrybucji.

Zastanawiam się też czy to nie jest sygnał jakichś tarć wewnątrz projektu?

[EDIT]Chociaż z drugiej strony można do tego podejść zupełnie na luzie - ot, zwykłe pozytywne zakręcenie prowadzące do kolejnego spina, bo w sumie poza upchniętą Livną oraz nazwą to na piewrszy rzut oka nie różni się od Fedory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie tego typu "projekty", może i jestem ignorantem, ale dla mnie niewolne formaty to populizm. Więcej dobrego zrobiłby ten pan pisząc w kolejnym poradniku jak je bezboleśnie doinstalować. Może następnym krokiem będzie sklep z płatnym oprogramowaniem jaki ma Ubuntu, albo aplikacja typu "I'm rich". Dotychczas WOLNOŚĆ była podstawą tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia...U.S.A. ma jakieś dziwne podejście do MP3 no ale takie mają prawo trudno, jednak fakt, nas to nie dotyczy i czemu mamy cierpieć??? Na szczęście wystarczy zainstalować odpowiednie paczki (jeśli mnie pamięć nie myli to ze 3-4) i MP3 działa jak należy, do tego dokładamy jeszcze ze 3-4 inne i mamy filmy jak się patrzy (zresztą od czego VLC :D)

Ja tam czekam spokojnie na normalne wydanie Fedory 10 z nadzieją, że KDE zrobi się trochę bardziej przyjazny...nie wiem czemu ale teraz spojrzeć na niego nie mogę poprostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady aby zaraz o rozłamie...Panowie. to system jest dla usera a nie na odwrót. Uważam że zrobienie tego o czym musimy nowicjuszom na okrągło opowiadać to świetny pomysł i jeśli będzie to wszystko działało dodatkowo tak jak współczesna Fedora to dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z tym, to samo mogłaby Polska zrobić w sprawie Linux w firmach no ale tutaj to już trzeba człowieka na stanowisku a nie prawie-jak-człowieka-dbającego-tylko-o-swój-fotel =_=

Precz z łańcuchami ot co... ewentualnie możnaby zrobić dla ironii ale zgodnie z prawem, coś jakby okrojoną wersję Fedory "specjalnie dla U.S.A." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...