Skocz do zawartości

Nowy Komp - Co O Tym Sądzicie


kayon

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie?
A do czego ma służyć komputer? Tylko Linux czy np. również gry pod Windows? Multimedia czy bardziej praca biurowa?

Jak na Linuksa to wypas :) Chociaż odniosłem wrażenie, że dość często pojawiają się na forum tematy dot. problemów z grafiką Intela.

 

P.S.Opera i Firefox sprawdzają ortografię. Warto się zainteresować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż odniosłem wrażenie, że dość często pojawiają się na forum tematy dot. problemów z grafiką Intela.
Jakie znowu problemy z intelem? Ja mam i nic nigdy, absolutnie nic nie musiałem ustawiać, naprawiać etc. ja nawet nie wiedziałem że mam taką kartę :) To radki i nvidia oznaczają problemy, ale jak ktoś lubi grać to musi cierpieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarka wyposażona w unikalną funkcję LightScribe

heheh mocne

 

ja wolałbym kupić poleasingowy dell z p4 3GHz HT/hdd 80GB 1GB Ram za 4 stówki i dokupić sobie za 3 stówki hdd na usb

 

ale to twój wybór

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ten komputer ma być ... Hmm myśle że zagości na nim linux acz kolwiek też lubie osbie w coś pograć więc całkiem prawdopodobne że podziele na partycje. Jednakże w stosunuku do gier nie jestem za bardzo wymagający wystarczy mi cs i wow czsami pogram w jakiegos dobrego rpg'a :)

Ps. mój firefox nie ma najwidoczniej tej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off Topic

Ps. mój firefox nie ma najwidoczniej tej funkcji

Jak będziesz pisał post, to w oknie edycji kliknij PPM, wybierz "Sprawdź pisownię" i poniżej "Języki"→"Polski" :P A jak masz wersję angielską, to sobie odpowiednio przetłumacz. Słowa błędnie napisane, nieistniejące w j.polskim itp zostaną podkreślone czerwonym wężykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ten komputer ma być ... Hmm myśle że zagości na nim linux acz kolwiek też lubie osbie w coś pograć więc całkiem prawdopodobne że podziele na partycje. Jednakże w stosunuku do gier nie jestem za bardzo wymagający wystarczy mi cs i wow czsami pogram w jakiegos dobrego rpg'a :)

Ps. mój firefox nie ma najwidoczniej tej funkcji

 

Gościu - maszyna którą wyszukałeś ma zintegrowaną kartę grafiki - raczej nie poszalejesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel działa jak działa pod Linuksem. testuje sterowniki w wersji 2.12 i z obiecanego kopa wydajności to dostałem kop w jaja. Wydajność oczywiście trochę wzrosła i system nie zachowuje się już jak jakieś emo - mniej się tnie. Jednakże polecam nawet najgorsza kartę firmy nVidia niż Intela. Może za jakiś czas będę mógł zmienić opinię. (Używam 4500mhd z p8600 wraz 4 GiB i miałem oczekiwania większe od tego systemu).

 

Znam osobę, która chce poniższy sprzedać sprzęt za ok 1 tyś:

Intel Core Duo E6800 2.93GHz Socket 775 1066MHz bus BOX 4MB L2

Asus P5B DELUXE, Intel P965, Intel ICH8R, pamięci DDR2 533-800 (http://www.agito.pl/plyty-glowne/asus-p5b-deluxe.0.34392.html)

2x 2GB RAM 667 MHz Kingston DualChanel

BFG NVIDIA GeForce 8800 GTS OC 320MB GDDR3 1600MHz PCIe 550MHz/1300 MHz

SoundBlaster XtremeMusic CA20K1 2MB RAM 109db

Multi DVD Rewriter GSA-H42N (http://www.cdrinfo.pl/hardware/7097162037-LG-GSA-H42N)

Mode Com MC500ATX 2.0 PFC 500W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowana karta graficzna? Jestem zawsze przeciwny zintegrowanemu sprzętowi, nie dość, że za jakiś czas musisz znów całego kompa wymieniać to uszkodzenie powoduje pad całego kompa.

Na chwilę obecną możesz nie potrzebować dobrej grafiki, ale nie wiem po co samemu ograniczać się na przyszłość.

Zintegrowana karta sieciowa, zintegrowana karta graficzna.

 

Em... to się na części nawet nie nadaje. Gdyby był laptop o podobnych parametrach, dałoby się przeżyć ale nie komp stacjonarny. Szukaj czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...