Skocz do zawartości

Czy Tu Można Komentować Różne Dystrybucje ?


slabypingwin

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim napisze cos wiecej to najpierw zapytam ; czy w tym dziale mozna by zaczac i cignac przez dluzszy czas topic mniej wiecej taki;

Dzis uruchomilem live dystrybucje PARSIX ale nie wykryla ona ani klawiatury ani myszki PS2. A jutro napisze o innej przetestowanej dystrybucji .

Czy waldo lub sorror na takie cos pozwalaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy waldo lub sorror na takie coś pozwalają ?
Nie wiem jak waldo lub sorror, ale ja - myślę, że Sorror również -proponowałbym dział "Inne dystrybucje".

 

Oczywiście warunek podstawowy, że nie będą to Twoje kolejne jęki i narzekania typu "dlaczego tak jest, że w tej dystrybucji to ja mogę uruchomić program X a w Fedorze się da?" albo "Dlaczego jeszcze w Fedorze nikt tego nie poprawił a w innych distro jest już od dawna dobrze?". Mam wrażenie, że wszystkie tego typu pytania już zadałeś i co ważniejsze, uzyskałeś odpowiedzi. W każdym razie tego typu posty będę bezwzględnie usuwał.

 

Jeśli potrzebujesz konkretnej pomocy w konkretnych problemach z innymi dystrybucjami, a nie mają one własnego forum lub nie znajdujesz tam odpowiedzi, to dział "Inne dystrybucje" będzie jak najbardziej OK. Jak być możesz zauważyłeś nawet na tematy związane z Windows można czasem uzyskać tu odpowiedzi.

 

Odpowiadając na pytanie ukryte między wierszami Twojego postu ;) Problemem nie jest omawianie innej dystrybucji czy ogólnie innego systemu operacyjnego - problemem jest ciągnięcie bezsensownych, nic nie wnoszących dyskusji i zrzędzenie na opieszałość programistów.

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałewm mniej wiecej powielić tu to co piszęę tam , na flakerze .
To może jeszcze raz... Pisz o problemach, których nie jesteś w stanie samodzielnie rozwiązać. Dużymi literami: TO JEST FORUM i z tego powodu nie ma tu miejsca na opisy dystrybucji.

Jeśli chcesz podzielić się opisami dystrybucji, którymi się bawisz, to najlepszą radę dał ci powyżej borzole - wpisz sobie w sygnaturce link do swojego bloga.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od początku tego miesiąca mam neta 6-gigowego od orange więc teraz u mnie pobieranie obrazu ISO

wielkości CD trwa około 17 minut . Dlatego dopiero teraz mogę "zaszaleć z różnymi dhyzstrybucjami .

Np przed chwilą uruchomiłem najnowszy PCLINUXOS 2010.12 HOLYDAY

System zawiera KDE 4.5.4 ale pomimo tego mikser dźwięku KMIX jest w starym dobrym styl;u .

kmixpclinux.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

A zynaddsubfx instaluje się i uruchamia z "marszu" , nie potrzeba żadndego Jack-a

zynaddsubfxpclinux20101.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie zrozumiales lub nie chciales zrozumiec przekazu plynacego z postów powyzej, wiec spróbuje jeszcze raz podsumowac i wytlumaczyc:

1. Nie spamuj. Co to jest spam? Za Wikipedia: niechciane lub niepotrzebne wiadomosci elektroniczne.

2. Pisalem, ze posty dotyczace innych dystrybucji nalezy umieszczac w dziale "Pozostale dystrybucje" (wiem, wiem. Napisalem "inne dystrybucje", ale sadzilem, ze da sie to zrozumiec)

3. Prosilem, zebys opisywal problemy a nie radosnie wypisywal, ze w dystrybucji X dziala Ci program Y, który w dystrybucji Z nie dziala.

 

Ten watek zamykam i prosze, zebys zastosowal sie, do powyzszych zalecen w przyszlosci. Jesli sie nie zastosujesz uznam Cie za spamera i tzw. trolla i odpowiednio "wynagrodze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...