Skocz do zawartości

Jak Przykleić Papierową Choinkę Do Okna ?


slabypingwin

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób dziurkę w czubku choinki.

I na nitce lub sznureczku powieś na gwoździku lub pinezce wbitej w ramę okienną.

Jeżeli ramy okienne są z plastiku to przyklej do nich mały haczyk lub uchwyt.

Można też przymocować choinkę uchwytem na przyssawce, tylko skąd ją wziąć?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował od zewnątrz przykleić magnesy, w 4 miejscach (góra, dół, lewo, prawo okna), następnie 4 magnesy w choince, wtedy może zacznie lewitować. Ah, pewnie jakieś zasilanie pod te magnesy trzeba, żeby energia była cały czas. Nie wiem czy coś takiego jest możliwe, ale chyba tak, skoro inni robią coś takiego. Choinka bedzie na oknie i na dodatek będzie fajny efekt.

 

Aj dżast dont hef any ajdija. Ten juzer mnie poprostu rozwala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

nie przyklejać, bo od kolorowej strony nie jest płaska. postawić na ramie okna i... podeprzeć czymś od tyłu? przeciągnąć ze 2 cienkie żyłki (poziomo) i je przymocować do futryny (np. zwykłą, ale dobrą taśmą klejącą)?

renifery, aniołki (chyba), ale nie widzę żadnego pingwina!!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to chyba taki Świąteczny Zajączek :)
Zajączek? Chyba nie te święta? I "post" też nie teraz chociaż ze względu na giga-fotkę post jest wielki ;) Powiedziałbym raczej: baranek, osiołek czy królik (albo raczej trzech królików), ale nie zajączek.

 

 

A po wnikliwym przeanalizowaniu stwierdzam, że nikt nie zapytał o rzecz podstawową, tj. którą stroną ma być przyklejona choinka i od której strony okna? Odpowiedź może diametralnie zmienić specyfikację techniczną rozwiązania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po wnikliwym przeanalizowaniu stwierdzam, że nikt nie zapytał o rzecz podstawową, tj. którą stroną ma być przyklejona choinka i od której strony okna? Odpowiedź może diametralnie zmienić specyfikację techniczną rozwiązania ;)

Heh, a wiesz WalDo. Ja to się bardziej zastanawiałem czy ten topic jest całkiem serio niż jak to przymocować. A na chłopski rozum, to poprostu bym to wział taśmą klejącą przykleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...