Skocz do zawartości

mozilla i certyfikat dla rozszerzeń


SeeM

Rekomendowane odpowiedzi

https://discourse.mozilla.org/t/almost-every-add-on-is-being-shown-as-corrupt-when-installing-them/38968

Wygląda na kłopot z certyfikatem. Niektórzy po prostu zmieniają datę na wcześniejszą i rozszerzenia wracają do życia. Zainstalowanie nowego certyfikatu nie powinno być bardzo trudne, więc może może dzisiaj będzie to naprawione. Póki co nawet spolszczenie do Firefoksa mam nieaktywne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to dziwne. U mnie nadal wszystkie dodatki są "nieobsługiwane". Nawet mój własny mały dodatek do przełączania jednej opcji.
Zrobię sobie nowy profil i sprawdzę czy tam tez będzie problem.

EDIT:
W nowym profilu działa instalacja, czyli to problem występujący dla konkretnego profilu.
Stary profil oznaczył sobie dodatki jako złe i nie odpuści. Nie pozwala też reinstalować, bo pojawia się błąd i że niby mam problem z połączeniem. :)
A nawet jakby się dało to przy usuwaniu straciłbym ustawienia więc tak średnio z reinstalacją.

EDIT 2:
Wydali nową wersję 66.0.4 z łatą. Dodatki wróciły na swoje miejsce.

Edytowane przez Mentat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 11:05, SeeM napisał:

A to ciekawe. U mnie od wczorajszego wieczora jest już dobrze. Możliwe, że różne rozszerzenia są podpisane różnymi kluczami. W zasadzie to już zgłupiałem. :) Nie wiem do końca, co mogło się stać.

Ja też mam Firefoxa po angielsku. Co zrobiłeś, że Ci się "spolszczył"?:) Próbowałem z konsoli zainstalować pakiet językowy ale wpisywanie langpack-pl kończy się błędem typu: brak wyników dla parametru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zibi743 napisał:

Ja też mam Firefoxa po angielsku. Co zrobiłeś, że Ci się "spolszczył"?:) Próbowałem z konsoli zainstalować pakiet językowy ale wpisywanie langpack-pl kończy się błędem typu: brak wyników dla parametru...

No właśnie nic nie zrobiłem. Nie jestem pewien, czy Firefox z repozytorium edory ma w ogóle spolszczenie, ja je sobie ściągnąłem z  https://addons.mozilla.org/pl/firefox/language-tools/  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...