Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam czuje sie silnie zwiazany z hakerska spolecznoscia.. moze umiejetnosci i wiedzy mi brak.. moj leniwy charakter tez nie pasuje.. ale co jak co ale idee maja najlepsza ;)

godlo tez jest ok ;)

Ja czuje sie takim Padawanem (tylko nie Jedi - a Haker)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czuje sie silnie zwiazany z hakerska spolecznoscia.. moze umiejetnosci i wiedzy mi brak.. moj leniwy charakter tez nie pasuje.. ale co jak co ale idee maja najlepsza ;)

godlo tez jest ok ;)

Ja czuje sie takim Padawanem (tylko nie Jedi - a Haker)

Umiejętności z czasem przyjdą, nie przejmuj się.

Idea zacna jest i dobra, dlatego pozwoliłem sobie godło w awatarze umieścić.

Więc mój Młody Padewanie już dwóch nas jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, mam na imię Darek, jestem obecnie w klasie maturalnej i mam zamiar wiązać swoją przyszłość z informatyką. Jak na tym wyjdę, czas pokaże... A póki co parę słów o mnie :)

 

Mój pogląd na sprawy systemów operacyjnych jest następujący: Sądzę, że nie ma wielkiego znaczenia system na którym pracujemy, ważne czy pozwala on nam wykonać zadania, które sobie zaplanowaliśmy, czy spełnia nasze oczekiwania. Do takiego wniosku doszedłem w końcu po kilku latach moich doświadczeń z komputerami, i postanowiłem się tego trzymać. Uważam że zarówno Linux, jak i Windows to świetne systemy, i tak samo jednemu jak i drugiemu można też coś zarzucić. Wiadomo, twór człowieka nigdy nie będzie doskonały.

 

O istnieniu Linuksa wiem od bardzo dawna, a na poważnie używam od jakiegoś roku. Pierwszą moją dystrybucją był Mandrake 8.2, następnie 9.3, 10.0 i Mandriva. W międzyczasie przewinęła się też Fedora Core 2 i 3, aczkolwiek systemy te wydawały mi się bardzo ociężałe i istotnie działały wolniej niż Mandrake na tym samym sprzęcie. FC4 jest jednak dużym krokiem naprzód i obecnie używam tego właśnie systemu, na przemian z Windows XP. A tak ogólnie uzywam linuksa dlatego, iż uznałem, że warto poznać tak ciekawy i odmienny system, a i w przyszłości taka wiedza z pewnością okaże się pomocna. Nie zamierzam póki co definitywnie zerwać z Microsoft Windows, bo mimo wszystko z nim zaczynałem pierwsze kroki z komputerem :) (ach te sentymenty). Poza tym zmuszają mnie do tego problemy z obsługa sprzętu pod linuxem. Pomimo tego uważam, że Linux to naprawdę interesujący system który wart jest rozwijania.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i życzę wszystkim udanej i owocnej współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...