Skocz do zawartości

Repo Najnowsze Programy


syzygy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre. Patrząc na kadu http://koji.fedoraproject.org/koji/package...?packageID=2180 ostatnia wersja została zbudowana dawno temu 2009-08-21 przez pracownika redhata. Widocznie nikt nie opiekuje się kadu i nie ma co liczyć na częste aktualizacje... Ja do gg używam pidgina. Zainteresuj się innymi programami lub sam zbuduj pakiet z nowym kadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia wersja została zbudowana dawno temu 2009-08-21 przez pracownika redhata. Widocznie nikt nie opiekuje się kadu i nie ma co liczyć na częste aktualizacje...

 

ecik zajmował się Kadu.

 

$EDIT:

Widzę że teraz opiekunem jest gajownik? pewnie przepadł jak kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecik już dawno się tym nie zajmuje, a gajownik pojawia się i znika :) więc nie ma co liczyć na regularne aktualizacje. W sumie to każdy mógłby się tym zająć, ale jak widać nie ma chętnych. Już kilka razy próbowałem przesiąść się na kadu (nawet ostatnio odpaliłem alfę czy jakoś tak z obsługą xmmp), ale jak dla mnie to jest tragedia: co chwilę jakieś okienka się pojawiają ze zmianą statusu czy opisu każdej osoby, albo denerwujące informacje, że nie można nawiązać połączenia z siecią gg. Pomimo dobrych chęci nie przekonam się do tego programu. Już wolę cichego pidgina. Może jak już wypuszczą stabilną wersję ze wsparciem dla xmmp to znajdzie się jakiś międzynarodowy paczker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aktualnych pakietów instalacyjnych Kadu dla dystrybucji Fedora i raczej prędko nie będzie ze względu na niespełnione zależności (np. brak QT4). Instalacja ze źródeł również jest prawie niewykonalna. Może za rok...

Ze względu na brak Kadu przesiadłem się z Fedory (po kilku latach używania) na Ubuntu i jak na razie nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że teraz opiekunem jest gajownik? pewnie przepadł jak kiedyś :P

Gajownik kiedyś chciał wprowadzić jakieś zmiany w paczce, więc został współwłaścicielem paczki. Ja później zrezygnowałem z utrzymywania swoich paczek, więc właścicielem "z automatu" został gajownik. Nie wiem na ile sam jest tego świadom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...