Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

HELL-o!

Nazywam się Bartek. Właśnie kończę AE w Poznaniu i mam właśnie zamiar spróbować swoich sił w marketingu w jednej z poznańskich firm.

Na linuku siedzę niecały rok. Próbowałem już różnych dystrybucji - Knoppixa, Ubuntu, Mandrive... i za każdym razem wracałem do Fedory. Fedorka po prostu jest najlepsza biggrin.gif

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

Booba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo... bardzo fajny temat... myślałem że takiego na tym forum nie znajdę...

 

Mam na imie Łukasz, mam 16 lat...

 

przygode z linuxem zacząłem ok miesiąca temu kiedy to zacząłem ciągnąć Mandrivę bodajże 2005. Po wypaleniu okazało się że coś jest nie tak i jej nie zainstalowałem...

 

Jakiś czas później znalazłem fedorę 4 na jakimś mirrorze i ściągnąłęm. Nie działa mi pod nią jak na razie karta sieciowa i jestem zmuszony ciągłe siedzieć pod windą, ale mam nadzieję że już niedługo się to zmieni...

 

Z obsługi (_linuxa_ → Linuksa) ORT jestem kompletnie zielony... wcześniej nie myślałem o (_linuxie_ → Linuksie) ORT bo:

1) nie miałem dostępu do neta i nie miałem go skąd wziąć

2) nie chciało mi się (okropnie teraz żałuję)

 

A tak poza tym to uczę sie w 1 kl II lo w Sanoku...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam na imie Karolina,druga klasa I LO w Skarżysku Kamiennej (świętokrzyskie wink.gif )

z zainteresowane to oczywiscie muzyka, do tego wszelkiego rodzaju slowo pisane, tak czyjes jak i wlasne;)

 

linuksem zarazona przez brata (gwiazdor_online), najpierw RH9, Slackware, FC 4 no, i teraz FC5:)

wiem niewiele, lamer okrutny. ale z cala pewnoscia jestem goraca zwolenniczka wolnego oprogramowania:D

 

pozdrawiam serdecznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imie Karolina,druga klasa I LO w Skarżysku Kamiennej (świętokrzyskie wink.gif )

z zainteresowane to oczywiscie muzyka, do tego wszelkiego rodzaju slowo pisane, tak czyjes jak i wlasne;)

 

linuksem zarazona przez brata (gwiazdor_online), najpierw RH9, Slackware, FC 4 no, i teraz FC5:)

wiem niewiele, lamer okrutny. ale z cala pewnoscia jestem goraca zwolenniczka wolnego oprogramowania:D

Dobra teraz juz znam twoje imie, a teraz

wyjdziesz za mnie? ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz można stworzyć kobiecą frakcję użytkowniczek forum i pingwinka biggrin.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Tomek z Torunia. TomatoR to moja ksywa artystyczna. Interesuję się informatyką oraz muzyką. W wolnych chwilach surfuje po necie lub rysuje. Lubię tworzyć strony internetowe tongue.gif . Jesten sympatykiem Linuksa i w ogóle open source.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Bartek jestem milo mi wink.gif mieszkam w zadupiu zwanym Tczew. Wlasnie podchodze jutro do maturki z matematyki (19 lat zycia za mna juz)

dzis moj pierwszy powazniejszy kontakt z linuxem oprocz poslugiwania sie kontami shell bo wgralem fc5 na swojego zloma ... bedzie ciekawie;) kocham jrpg i mmorpg i counter strike'a prawie tak samo jak anime ... imprezki i skateboarding tez nie nudza smile.gif no to pozdro dla calego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...