Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...

Dobry :)

 

Marek, Toruń - alias Marian. Gitarzysta metalowej kapeli BUTELKA (www.butelka.metal.pl) zapraszam wszystkich :)

 

W temacie (_linuxa_ → Linuksa) ORT obracałem się juz od paru lat co rusz.. ale jakoś nigdy nie miałem odwagi przejść na dobre. Od stycznia tego roku nie wchodziłem do windy i jest to dla mnie sukces !! :) (poza pracą gdzie mam WinXP)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witajcie jestem nowy na tym forum na co dzień używam (_linuxa_ → Linuksa) ORT SLACKWARE-CURRENT kiedy jak zaczynałem przygode z OS-em to miałem RED_HAT 7.1 ale nie będę się rozpisywał nie potrzebnie i po prostu zmierzam do setna sprawy:)

mianowicie zastanawiam się nad Fedorą chciałbym ją postawić na laptopie nowy sprzęd troszkę nie typowy :) karta sieciowa VIA VT6102 Rhine II grafika Via S3 UniChrome PRO 512 MB ramu procesor Celeron -M 1,5GHz

z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Hello ,

Przemek, AKA Heniek(H3n13k),

IV Rok socjologia, kapral WP (szkolenie studentow KSR)

Przygoda z linuxem od MDK 7.2 potem dlugo dlugo nic, potem na moment aurox. teraz na laptopie (stary compaq armada <ze to jeszcze dziala> slackware 10.2 to zabawy i szkolenia,i FC6.0 na stacjonarce do pracy i zabawy ;] Kocham w (_linuxie_ → Linuksie) ORT to, że zeby cos zadzialalo to czesto trzeba kombinowac i szukac, a nie ze wszystko na tacy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To ja tez sie wpisze.

 

24 lat

Student Politechniki Wroclawskiej, kierunek wiadomy:P

Dorywczo programista PHP, JS, HTML, CSS, bazy danych, projektowanie i inne spr powiozane z tematem WWW

Zajmuje sie tez czasem innymi jezykami: C++, C, Perl, Bash, Action Scrip 2.0

 

Uzytkownik Fedory od wersji 6. Zaczynalem od Red Hata 7, uzytkowalem z 1.5 roku. Potem byl Aurox przez 2 miesiace, kolejnie Mandriva przez 6 miesiecy. 2 lata gdzies przerwy z Linuksem i powrot do niego jakies 1.5 roku temu (wlasnie od Fedory 6).

 

Na forum juz od jakiegos czasu, czesto tez jestem na kanale IRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przedstawię. Lepiej późno niż wcale. Mam na imię Wojtek i jestem żołnierzem wojska polskiego w korpusie podoficerskim (tzn w stopniu kaprala). Linuksa używam od blisko 4 lat (z małymi przerwami). Linuksa używam prawie do wszystkiego - multimedia, grafika, praca, hobby i od niedawna pprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Zbyszek.

studiuje w Łodzi na Politechnice Łódzkiej Automatykę i Robotykę.

z linuksem mam do czynienia jakies 4-5lat, oczywiscie z przerwami...

zaczynalem od RH... pozniej byl Mandrake... nastepnie znow RH, Debian, Slackware, FC6, F7, Kubuntu, Ubuntu, OpenSUSE, F8...

no i tak zostalo:) wiecej nie bede pisal bo to w koncu nie jest kacik zwierzen :D

aha... od ponad 05 roku nie uzywam->nie posiadam windy:)

linuksa uzywam do wszystkiego... i wszystko lepiej chodzi niz pod winda... (oprocz gier oczywiscie ale i tak grywam jedynie w Unreala, Q3/OpenArena i StarCrafta)

to tyle...

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak wszyscy to wszyscy :D

 

mam na imie Dawid, 25 lat, pisze doktorat na anglistyce na uniwerku w Poznaniu i pracuje w firmie zajmujacej sie e-learningiem. Linuksa (Fedory) uzywam od 1,5 roku do wszystkiego, wlaczajac programowanie i prace nad roznymi uniksowymi zabawkami z technologii mowy.

 

mam zone ale dzieci na razie nie :D namietnie gram w siatkowke i gry z serii Europa Universalis.

 

pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też:

Imię: Przemek

Nazwisko: jak ktoś chce znać niech się pofatyguje i przetłumaczy nick

Lat;20 bez miesiąca

Zajęcie: studia prawa i praca w kancelarii

Linux: OpenSuse 10.1, 10.2, 10.3, Fedora 8 Gnome a teraz KDE

Windows: na lapie obecny tylko przez 3 miechy po zainstalowaniu pierwszego Linuksa(nieużywany), obecnie tylko w pracy-bo muszę

Osiągnięcie: "zlinuksowanie" kawiarenki internetowej Domu Kultury w Rawiczu, której byłem administratorem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja się wpiszę, co mi tam!

Imię: Piotrek [nienawidzę gdy ktoś mówi do mnie per Piotruś :D]

Nazwisko: owiane tajemnicą ;)

Lat: 20, skończone 26 listopada.

Zajęcie: student pedagogiki [właściwie to pracy socjalnej, ale to się łączy], ogólnie to masowe pobieranie plików i robienie za poduszkę do wypłakania.

(_linuks_ → Linux) ORT: Fedora 8. Niach, najchętniej bym ją wyprzytulał :D [tak wiem, jestem j**nięty...]. Linuksiarz od czerwca, od lipca prowadzę krucjaty antym$, niestety bezskutecznie, bo "to taki trudny system nooo". Argh.

Zainteresowania: (_linuks_ → Linux) ORT... Może nie aż w takim stopniu jak g33k, tzn nie grzebię w systemie 24/7, ale kiedy coś zdechnie to siedzę i siedzę i żebym z głodu padł to zrobię. Poza tym to książki... raczej w sumie ebooki, bo jakoś od książek się odzwyczaiłem. Najchętniej fantasy, najchętniej w klimatach średniowiecznych lub okołośredniowiecznych. Sam też cośtam skrobię... Heh, skrobię- miałem 55 stron maszynopisu, to mi vista się wy***przyła właśnie w czerwcu zabierając wszystkie dane, i niestety żadnych nie odzyskałem... Jedyne co mi zostało to żal, smutek i kopia z bodajże 14 stronami, której nie mam sily odtwarzać... A weny nie mam na nowe pomysły... Tak tak, leń...

Osiągnięcia: W sumie żadnych związanych z linuksem... No może poza postawieniem u siebie na laptopie stabilnego systemu, z którego jestem więcej niż zadowolony... ;) Miałem sobie kiedyś stronkę w sieci, ale od prawie pół roku mało co na nią wrzucałem... A trochę popularności miała, skubana! ;) No tak wiem, rozpisuję się ale muszę się wygadać :P Może co niektórym takie "osiągnięcia" wydadzą się śmieszne ale jak dla mnie to to jednak jakiś sukces... Małe a cieszy :)

Plan na najbliższą przyszłość? Zaleczyć nietrafioną miłość [Wiesz, nie pasujemy do siebie. -.-], i podstępnie wrzucić kumplowi na laptopa Fedorkę, coby się chłopak oswajał ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa - dzięki temu to forum jest bardziej żywe :)

Mieszkam w Izabelinie, mieścina obok Warszawy. Linuxem interesowałem się niemal zawsze, a zanim go poznałem instalowałem zawsze jak najstarsze windowsy (zauważyłem że takim ludziom łatwiej się przenieść - dziwne, nie?) :)

Zaczynałem od RedHata (był jedynym co miałem), potem przez dłuższy czas Ubuntu, teraz jestem na etapie próbowania wszystkiego po kolei, może Fedora będzie "Tą jedyną" :)

Poza kompem adoruję również planszówki, rpgi, muzykę powszechnie uznawaną za okropną i uszoniszczącą.

To mój pierszy post, myślę że jakoś się zbratamy :)

Pozdrawiam

 

PS Warto dodać że pod linuxem lepiej czuję się w konsoli, nie przepadam za graficznymi narzędziami, jeśli zaś o środowiskach mowa to wszędzie dobrze ale w gnomie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...