Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Imię :: Michał

wiek :: 18

Miasto :: Szczecin

Systemy :: FC 4 86_64x .:. WIN XP PRO EN x64

Info :: Jestem początkującym użytkownikiem linix-a zaledwie 2 lata. Uwarzam że to jest wspaniały system i daje wiele możliwości. Zaczynałem od Mandrake 9,1 Red Hat 9, Fedora Core 1 i jak na razie Fedora Core 4. biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof (UosiU)

14 lat

Wrocław

systemy: WinXP PRO Eng && Fc4_x86 --exclude Mandriva 2k5 (ale kijowy system)

eXP- GNU/Linux jest dla mnie naturalna koleja rzeczy w miare zdobywania coraz wiekszych doswiadczen z kompem i oknami...

Motto- nie mecz sie.. daj to zrobic innym smile.gif masz czas na zajecie sie pingwinem (ale w klasie jestem #8 jezeli chodzi o srednia tongue.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na naszym forum, życzymy miłej współpracy z ruchem wolnego oprogramowania, zwanym przez niektórych "open source"! smile.gif

No ja też witam. Więcej płci pięknej przydałoby się w tym środowisku, żeby przywołać facetów do porządku. smile.gif

 

Raven dobrze wiesz, ze to dwa ruchy, choć jeden zawiera się w drugim to zasugerowałeś, że to jeden i ten sam i używa się dwóch nazw

 

Ale się czepiam smile.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w szczególności nową koleżankę smile.gif

 

AlienJR

Raven dobrze wiesz, ze  to dwa ruchy, choć jeden zawiera się w drugim to zasugerowałeś, że to jeden i ten sam i używa się dwóch nazw

 

Ale się czepiam

 

OMG blink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No dobra czemu nie? :

 

Kamil jestem, szesnastolatek z osady zwanej Katowice. Szkoła to obecnie francuskie ZSO nr.1 czyli Kopernik.

 

O Linuksie dowiedziałem się pod koniec roku 2000 cool.gif jako niekomputerowiec, ale naprawiacz DOSowego komputera w szkolnej swietlicy. Komputer najpierw z Win ME(aż do teraz) od 2003 razem z linuksem, na początku Knoppix, pod Mandrake 9.1 9.2 10 10.1 10.2 ... Potem szamotanina: Ubuntu, debian, aurox, Morphix... No i Fedora. I jest gicio.

Pierwszy linux o którym usłyszałem to był Red Hat Linux wersja 7.0 Chciałem go zainstalować już od 2003 roku(fedore też) ale instalator mi pisał, ze "partition table is inconsistable" co było bzdurą. blink.gif Więc Linux nie był dla mnie przyjazny, ale WinME mnie wyprowadzał z równowagi więc postanowiłem, że NA PEWNO jakiegos Linuksa zainstaluje. No i udało się.

 

obecnie zarażam Linuksem innych ludzi - z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystki Serdecznie

Nazywa się Wojtek ,mam 13 lat chodzę do Gimnazjum w małej miejscowości Skierbieszów.

Interesuje się Gnu/Linuksem od ponad roku (pierwsze distro mandrake 10.0 to był sierpień 2004r ;D)

Obecnie bawie się Debianem , w trakcie też pare dystrybucji przeleciało więc ... może być różnie wink.gif

Umie napisać proste programiki w Pascalu, C i C++(tu raczej zaczynam) Python i jestem w trakcie edukacji PHP mam nadzieje ze kiedyś napisze jakiś ciekawy programik/skrypt ;D

PS: Czy na forum nie ma jakiś fajnych dziewczyn w wieku 13-15 lat z okolic Zamości? biggrin.gif

Aha i mam własną sieć radiową od kilku dni na swojej wsi Zrąb tutaj jest stronka (musze ja wkrótce poprawić bo wygląda fatalnie) www.zrab.friko.pl

Wiec sieci też zaczynają mnie kręcić biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Szymon, jestem z Katowic i leci mi już 21 rok życia.. przygodę z Linuksem na dobre zacząłem jakieś 5 miesięcy temu.. wcześniej tylko Knoppix i temu podobne live'y. Studiuję Infę na UŚ'u już 2 rok, i mam nadzieję że uda mi się jakoś skończyć tongue.gif

 

Forum bardzo przydatne, ale nie postuję ponieważ jak narazie nie miałem pytania na które nie mógłbym znaleźć na forum odpowiedzi, jakoś sobie radzę i zachęcam noobów do czytania, googlowania a dopiero potem zakładania nowych tematów tongue.gif

 

Pozdrawiam Rasp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Marcin,

mieszkam i pracuję w Grójcu sad.gif niestety), studiuję zaocznie informatykę w Radomu, a wiekiem wolę się nie chwalić wink.gif. Z pingwinem mam do czynienia od ok. 6lat (pierwsze distro to był Red Hat, ale nie pamiętam wersji), a że jestem leniwym zwierzakiem, dotarłem zaledwie do poziomu dość zaawansowanego usera.

Zacząłem, jak już się "pochwaliłem" od Red Hata, potem było kilka kolejnych Mandrake'ów, gdzieś po drodze zatrzymałem się na Auroxie, próbowałem nawet BSD, a od kilku miesięcy jestem szczęśliwym użyszkodnikiem FC4 wink.gif.

Forum odwiedzam często, aczkolwiek się na nim nie udzielam.

 

mój "sprzęt":

Sempron 2600+, płyta g. MSI z VIA KT400, RAM 512 MB, HDD 80GB Caviar, archaiczna grafika pod tytułem Matrox G400

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej ja moja przygode z waszym forum wlasnie zaczlem smile.gif

Nazywam sie Piotr jestem absolwentem politechinki wroclawkiej (wydz. elektroniki) inzynierska telekomunikacje w tej chwili robei sudia magisterskie "computer science" czyli nasz informayka na University of Bristol. Probowalem sie przekonac bezskutecznie przez wiele lat smile.gif (mandrake, redhat) od pazdziernika uzywam fedory 4 i wlasnie sie przekonalem. Wlasnie sciagam 5 zobaczymy co to bedzie smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie przedstawie.

nazywam sie Kamil, mam 18 lat, mieszkam w takiej małej wiosce Nowa Wieś Mała (jakby ktoś znał biggrin.gif ) w woj. opolskim

pierwsze spotkanie z Linuksem miłem ok roku temu, ale przeżuciłem sie całkowicie ok pół roku temu i jestem z tego bardzo zadowolony.

mojim pierwszym Linuxem była mandriva (a właściwie jeszcze mandrake), teraz urzywam fedory i coś czuje że długo przy niej zostane, bardzo długo biggrin.gif

 

na forum za dużo sie nie wypowiadam, bo jakoś sobie radze, a żeby pomóc to sie jeszcze za mało znam

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...