Skocz do zawartości

Poznajmy Się


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, teraz ja.

Czas jakiś nie było mnie tu - cóż praca ..

 

Niniejszym reaktywuję się wink.gif

 

Pozdrawiam.

O założyciel wpadł smile.gif

 

Też ostatnio staram się reaktywować i tak średnio mi to wychodzi ;-)

Nagle wszyscy stali się fachowacami, a userów jest z dnia na dzień co raz więcej smile.gif

 

Pozdrawiam :-)

 

A zeby uzupelnic swoj wpis to teraz jestem uczniem II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio staram się reaktywować i tak średnio mi to wychodzi ;-)

Nagle wszyscy stali się fachowacami, a userów jest z dnia na dzień co raz więcej smile.gif

Takie czasy, Mój Młody Padewanie, wszyscy gonią za czymś.. na przyjemności czasu coraz mniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się wpisze, co by podtrzymać tradycję wink.gif

 

imię: Piotrek

miasto: Łódź

wiek: 17 lat

 

Doświadczenie z Linuksem: Pod Linuchem pracuję od kilku lat (coś koło 4-5 nie pamiętam dokładnie). Zacząłem od Mandrake 9.1, ale krótko gościł na moim komputerze, głównie z racji zawodności (właściwie to do dziś nie wiem, czy to system był tak badziewny, czy to może wina kompa z epoki procesora łupanego...). Później od razu przyszedł Gentoo Linux który zadomowił się również na moich 2 kolejnych kompach. Kilka dni temu przesiadłem się z Gentoo na moją pierwszą Fedorę w życiu, czyli FC5 i nie żałuję.

 

Zainteresowania: Linux, programowanie C++, gry komputerowe (w tym ich tworzenie - pod Linuksa oczywiście - choć to na razie w fazie nooba wink.gif ), Parkour, nawracanie ludzi na Linucha i trochę filozofia.

 

Maszyna: CPU: AMD Athlon XP 2000+ ;; Płyta główna: Asus A7N8X-X ;; Grafika: MSI GF FX 5700 TD 128 ;; Fedora Core 5 ;; No Windows, No Gates ;]

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<off topic>

Pod Linuchem pracuję od kilku lat (coś koło 4-5 nie pamiętam dokładnie). Zacząłem od Mandrake 9.1

Jeżeli zaczynałeś od MDK9.1 to 3 lata, a nie 4, czy 5 ;-) Wiem, bo sam od niego zaczynałem.

właściwie to do dziś nie wiem, czy to system był tak badziewny, czy ...

System był do d***. Wszystko było rozwalone -> problem z upgrade, z wysywaniem płyt etc.

 

_____

Sorki, że się tak wciąłem, ale nie mogłem się powstrzymać ;>

</off topic>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie. Nie pamiętałem ile lat temu zaczynałem, w każdym razie prawie trafiłem wink.gif. Tak czy siak, czasów sprzed tych 3 lat wolę nie pamiętać biggrin.gif Winda, o zgrozo wink.gif

 

A co do systemu, to faktycznie był szajs, ale mój ówczesny komputer też biggrin.gif (chyba nawet bardziej wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<off topic>

Pod Linuchem pracuję od kilku lat (coś koło 4-5 nie pamiętam dokładnie). Zacząłem od Mandrake 9.1

Jeżeli zaczynałeś od MDK9.1 to 3 lata, a nie 4, czy 5 ;-) Wiem, bo sam od niego zaczynałem.

Ja też ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<off topic>

Pod Linuchem pracuję od kilku lat (coś koło 4-5 nie pamiętam dokładnie). Zacząłem od Mandrake 9.1

Jeżeli zaczynałeś od MDK9.1 to 3 lata, a nie 4, czy 5 ;-) Wiem, bo sam od niego zaczynałem.

Ja też ;-)

I tak Panowie wersja 8.3 rzondziła wink.gif

Wiem, pamiętam te czasy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć smile.gif Mam na imię Jacek, pochodzę z Pomorza Zachodniego. Linuksa używam od około 4 lat. Najpierw miałem Mandrake'a 8, SuSE 7, Knoppiksa (nie pamiętam którego), Lycoris Desktop'a, Red Hata 7.2, Mandrake.'a 9.1 (potem 10.0), SuSE 9.1... Obecnie zatrzymałem się na Fedorze i raczej to będzie dłuższa "znajomość". wink.gif

 

Pozdrawiam wszystkich zwolnenników Wolnego Oprogramowania, w szczególności użytkowników Fedorki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sie przedstawie.

 

Cesc. Mam na imie Tomek i jestem alkoholikiem:P

 

*czesc Tomek*- odpowiedzialy jednym glosem zebrane osoby*

 

A tak w ogole:

 

Jestem z Katowic, studiuje filozofie (2 rok sie konczy), glowne zainteresowania to muzyka, muzyka, jeszcze raz muzyka i wiele innych ph34r.gif (poza filozofia oczywiscie:) )

 

Z linuksem mam do czynienia od niedawna - gdzies od polowy kadencji FC4.

 

Na forum malo sie udzielam - zagladam czesto, ale na wiekszosc moich pytan odpowiedzi znajduje albo tutaj, albo w googlach.a na powtarzanie 100 razy tego samego topicu ochoty nie mam^^ (zreszta jak mi sie nie chce szukac, to pieje do kumpla - pozdrowienia dla biednego Raspa:D)... pomagac innym tez nie za bardzo moge - jestem jezscze takim zwierzakiem śierściastym-kopytnym zwanym lamąwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauwazylem ten temat i postawnowilem sie w nim przedstawic

Mam na imie Daniel

Mieszkam w Rumi, studiuje w Gdyni na Akademii Morskiej. Jestem w trakcie kursu MSU, jestem inzynierem (eksploatacji portow i floty),

Kiedys w LO probowalem RH (juz nie pamietam jakiego) pozniej na zmiane RH i mandrake, w miedzyczasie obejrzalem LindowsOS i w tej chwili mam FC5 i winxp. winxp uzywam wyjatkowoz takiej przyczyny, ze niektorzy producenci nie wspieraja wolnego oprogramowania i nie ma sterownikow i chocby nie wiem co to nie bedzie...

Ostatnio mam wiecej czasu i moge poswieci na dopieszczanie FC

mam 23 lata...

to tyle...

pozdrawiam forumowiczow smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...